Szanowni Państwo
Z przyczyn organizacyjno-technicznych dzień rozpoczęcia szkolenia e-learningowego pn. „Metodyka doradztwa grupowego” został przesunięty na 08 czerwca 2021 r. Rekrutacja na szkolenie będzie przedłużona do 7 czerwca 2021 r. Link z dostępem do platformy szkoleniowej oraz hasło dostępu do szkolenia otrzymają Państwo w dniu 7 czerwca 2021 r.
Za zaistniałe niedogodności przepraszamy.

Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział w Krakowie zaprasza na bezpłatne szkolenie e-learningowe pn. „Metodyka doradztwa grupowego”.
Szkolenie realizowane będzie w terminach:

1. 02 czerwca – 25 czerwca 2021 r.
2. 05 lipca – 27 sierpnia 2021 r.
3. 11 października – 19 listopada 2021 r.
Do udziału w szkoleniu serdecznie zapraszamy specjalistów i doradców zatrudnionych w Wojewódzkich Ośrodkach Doradztwa Rolniczego realizujących zadania doradcze.
Celem kursu jest przekazanie odbiorcom wiedzy na temat zasad prowadzenia doradztwa grupowego. Tematyka kursu obejmuje zagadnienia ogólne dotyczące funkcjonowania małej grupy, jej cech i charakterystycznych zjawisk związanych z pracą grupową, a także szczegółowe zasady postępowania w doradztwie grupowym.

Rejestracja na szkolenie odbywa się poprzez platformę eCDR pod adresem:
https://planowanie.cdr.gov.pl/szkolenia/
Na podanej stronie należy w pierwszej kolejności zarejestrować się, następnie zalogować
i zapisać się na szkolenie. Instrukcja zapisów na szkolenie znajduje się pod adresem:
https://kalendarz.cdr.gov.pl/index.php/s/SH9ZtRLbLBraECG


Rekrutacja na szkolenia realizowana będzie w terminach:

  Grupa I Grupa II Grupa III
Rozpoczęcie rekrutacji 20.05.2021 r. 20.05.2021 r. 20.05.2021 r.
Zakończenie rekrutacji 31.05.2021 r. 01.07.2021 r. 06.10.2021 r.
Rozpoczęcie szkolenia 02.06.2021 r. 05.07.2021 r. 11.10.2021 r.
Zakończenie szkoenia 25.06.2021 r. 27.08.2021 r. 19.11.2021 r.


O uczestnictwie w szkoleniu decydować będzie terminowe dopełnienie zgłoszenia oraz kolejność zgłoszeń w przypadku dużej liczby chętnych.
Uczestnicy szkolenia zobowiązani są do posiadania indywidualnego konta poczty elektronicznej umożliwiającego rejestrację do systemu eCDR oraz platformy e-learningowej. Jedyną aplikacją konieczną do korzystania z treści szkolenia jest przeglądarka internetowa. Zakwalifikowani uczestnicy otrzymają na wskazany w zgłoszeniu adres email link z dostępem do szkolenia.

Uczestnicy szkolenia otrzymają zaświadczenie potwierdzające ukończenie formy edukacyjnej. Warunkiem otrzymania zaświadczenia jest uzyskanie minimum 70% poprawnych odpowiedzi w teście udostępnionym na zakończenie szkolenia.

Serdecznie zapraszamy


Osoby do kontaktu:

w sprawach merytorycznych:
Grzegorz Dziedzic - ZMIDZ, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

w sprawach organizacji i rekrutacji:
Dorota Migocka - ZMIDZ, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

w sprawach technicznych:
Bartłomiej Mitka - ZPW, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Piotr Tatar - ZPW, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Krzysztof Kucia - ZPW, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Do pobrania:

- Harmonogram