Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział w Krakowie zaprasza na XIX Ogólnopolskie Sympozjum Agroturystyczne, które odbędzie się w dniu 10 grudnia 2021 roku w formule hybrydowej.

W związku z trwającą pandemią proponujemy uczestnictwo w konferencji do wyboru stacjonarnie lub on-line:

• osoby zainteresowane udziałem stacjonarnym zapraszamy do Krakowa do siedziby Fundacji Instytutu Zootechniki PIB PATRONUS ANIMALIUM przy ul. Sarego 2,
• osobom preferującym uczestnictwo zdalne zapewniamy transmisję konferencji za pośrednictwem platformy internetowej, dostępnej po zalogowaniu na podstawie indywidualnego loginu i hasła dostępu.

W programie konferencji zaplanowaliśmy trzy debaty:

1. Agroturystyka i turystyka wiejska w kontekście kryzysu wywołanego pandemią COVID-19,
2. Agroturystyka i turystyka wiejska w kontekście polskiego dziedzictwa kulinarnego,
3. Agroturystyka i turystyka wiejska w kontekście rolnictwa wielofunkcyjnego i turystyki społecznej.

W trakcie Sympozjum rozstrzygnięty zostanie także konkurs dla kwaterodawców wiejskich pn. Bezpieczna kwatera
Zobacz PROGRAM RAMOWY konferencji
Sympozjum jest wydarzeniem cyklicznym stanowiącym forum integracji środowisk skupionych wokół rozwoju turystyki wiejskiej oraz miejsce wymiany wiedzy i doświadczeń pomiędzy nauką, instytucjami publicznymi i praktyką. Współorganizatorami tegorocznego Sympozjum są:

• Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział w Krakowie
• PATRONUS ANIMALIUM Fundacja Instytutu Zootechniki PIB w Krakowie,
• Polska Federacja Turystyki Wiejskiej „Gospodarstwa Gościnne”.

Konferencja jest dofinansowana z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich 2014-2020 w ramach Planu Operacyjnego Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich lata 2020-2021.

Udział w konferencji jest bezpłatny. Uczestniczący stacjonarnie mają zapewnione świadczenia socjalne w postaci serwisu kawowego i obiadu. Osobom dojeżdżającym z odległości powyżej 60 km zapewnimy dodatkowo na życzenie nocleg ze śniadaniem w terminie 9/10.12.2021 r. Podróż z miejsca zamieszkania do Krakowa oraz podróż powrotna jest organizowana i finansowana indywidualnie przez uczestników. Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do kwalifikacji i ograniczenia liczby uczestników na miejscu oraz stosowania obostrzeń sanitarnych zgodnie z aktualnie obowiązującymi przepisami epidemicznymi.
Zgłoszenia udziału w Sympozjum przyjmujemy w nieprzekraczalnym terminie do dnia 30 listopada 2021 r. W formularzu zgłoszenia prosimy wybrać formę uczestnictwa i oczekiwane świadczenia. Skan wypełnionego formularza prosimy wysłać mailem na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Zakwalifikowani uczestnicy otrzymają potwierdzenie udziału do dnia 3.12.2021.
KARTA ZGŁOSZENIA do pobrania
Dodatkowo informujemy, że istnieje możliwość publikacji artykułu tematycznie powiązanego z przedmiotem Sympozjum jako punktowanego rozdziału z oznaczonym autorstwem w książce pod redakcją tożsamej z monografią naukową. Osoby zainteresowane publikacją proszone są o zaznaczenie właściwej informacji w formularzu zgłoszenia uczestnictwa w konferencji oraz o przesłanie pełnego tekstu artykułu do dnia 9.12.2021 mailem na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. zgodnie z załączonymi wskazówkami dla autorów.
Zobacz WSKAZÓWKI DLA AUTORÓW 


Dalszych informacji udzielają:
- w sprawach merytorycznych: Elżbieta Dziasek, tel. 12 424 05 23, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
- w sprawie rekrutacji: Grzegorz Dziedzic, tel.: 12 424 05 06, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

baner symp

„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”
Materiał opracowany przez Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział w Krakowie
Instytucja Zarządzająca PROW 2014-2020 – Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi
Materiał współfinansowany ze środków Unii Europejskiej
w ramach Schematu II Pomocy Technicznej „Krajowa Sieć Obszarów Wiejskich”
Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020