Dnia 18.11.2021 r.  przedstawiciele Centrum Doradztwa Rolniczego w  Brwinowie Oddział w Krakowie uczestniczyli w wirtualnych Targach Przedsiębiorczości, organizowanych przez Uniwersytet Rolniczy im. Hugona Kołłątaja w Krakowie.

Celem wydarzenia było podniesienie i wzmocnienie kompetencji w zakresie przedsiębiorczości oraz wsparcie studentów w rozpoczęciu aktywności zawodowej na rynku pracy, w szczególności w założeniu własnej działalności gospodarczej. Studenci mieli okazję do zapoznania się z aktualną sytuacją panującą na lokalnym rynku pracy, spotkania z potencjalnymi pracodawcami, pozyskania informacji, które będą pomocne w założeniu własnej firmy.

Specjaliści Działu Rozwoju Obszarów Wiejskich udzielali informacji dotyczących zasad i możliwości dofinansowania działań przedsiębiorczych na obszarach wiejskich, informowali o realizowanych projektach krajowych i zagranicznych,  odpowiadali na pytania związane z możliwością podjęcia współpracy lub odbywania stażu.

W targach wzięło udział prawie trzydziestu wystawców - instytucje rynku pracy, organizacje studenckie, izby gospodarcze, organizacje pracodawców.

Wszystkim uczestnikom imprezy życzymy wielu sukcesów!

 

podziekowania z logami