Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział w Krakowie zaprasza na webinarium pn.: "Wykorzystanie You Tube jako narzędzia w działaniach informacyjnych i promocyjnych jednostek doradztwa rolniczego" realizowane w ramach Dorocznych Warsztatów dla Działów Promocji i Wydawnictw oraz Działów Zastosowań Teleinformatyki.

Webinarium odbędzie się na platformie Evenea w dniu 20 grudnia 2021 roku w godz. 10.00 -14.00.

Szkolenie adresowane jest do specjalistów i doradców zatrudnionych w wojewódzkich ośrodkach doradztwa rolniczego oraz w Centrum Doradztwa Rolniczego. Do udziału w szkoleniu zostaną zaproszone przede wszystkim osoby zajmujące się działaniami informacyjnymi i promocyjnymi w internecie, administratorzy serwisów www, twórcy materiałów multimedialnych, w szczególności filmów i spotów video.

Rejestracja na szkolenie odbywa się poprzez platformę e-CDR pod adresem https://planowanie.cdr.gov.pl/szkolenia/.
Na podanej stronie należy w pierwszej kolejności się zarejestrować, a następnie zalogować
i zapisać na powyższe szkolenie. Instrukcja zapisów znajduje się na stronie internetowej: https://kalendarz.cdr.gov.pl/index.php/s/SH9ZtRLbLBraECG

Rekrutacja prowadzona będzie do dnia 16.12.2021 r. Udział w szkoleniu jest bezpłatny.

Do udziału w szkoleniu wymagany jest indywidualny adres poczty elektronicznej. Zakwalifikowani uczestnicy otrzymają przed szkoleniem link z dostępem do szkolenia.

Uczestnicy otrzymają Zaświadczenie o uczestniczeniu w szkoleniu.

Osoby do kontaktu:
• w sprawach merytorycznych:
Krzysztof Kucia – ZPW, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

• w sprawach organizacji i rekrutacji:
Magdalena Hojniak – ZmiDZ, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

• w sprawach technicznych:
Krzysztof Kucia – ZPW, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Piotr Tatar – ZPW, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Do pobrania:

• Harmonogram