Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział w Krakowie zaprasza do uczestnictwa w szkoleniu e-learningowym pn. „Zwiększanie szans kobiet na zatrudnienie w rolnictwie wielofunkcyjnym”.

Szkolenie adresowane jest do specjalistów i doradców zatrudnionych w Ośrodkach Doradztwa Rolniczego oraz Izbach Rolniczych, w szczególności zajmujących się aspektami przedsiębiorczości kobiet na obszarach wiejskich w zakresie łączącym wielofunkcyjne rolnictwo z wiejskim dziedzictwem kulturowym.

Szkolenie zostało opracowane w ramach realizacji projektu Erasmus+ REWARD: Zwiększenie szans kobiet na zatrudnienie w rolnictwie wielofunkcyjnym i obejmuje pięć modułów szkoleniowych nt.:
1. Rozwój obszarów wiejskich poprzez rolnictwo wielofunkcyjne i dziedzictwo kulturowe.
2. Rozpoczęcie działalności w ramach rolnictwa wielofunkcyjnego.
3. Zarządzanie działalnością wielofunkcyjną.
4. Komunikacja biznesowa i marketing na obszarach wiejskich.
5. Równowaga między życiem zawodowym a rodzinnym.

Szkolenie odbędzie się w terminie 03.02 – 04.03.2022 r. na platformie edukacyjnej www.cdrkursy.edu.pl.
Celem szkolenia jest podniesienie wiedzy i kompetencji w obszarze aspektów prowadzenia przez kobiety działań przedsiębiorczych na obszarach wiejskich w zakresie łączącym wielofunkcyjne rolnictwo z wiejskim dziedzictwem kulturowym.
Rekrutacja na szkolenie prowadzona będzie w terminie 17-28.01.2022 r.

Rejestracja na szkolenie odbywa się poprzez platformę eCDR pod adresem:

https://planowanie.cdr.gov.pl/szkolenia/.
Na podanej stronie należy w pierwszej kolejności zarejestrować się, następnie zalogować
i zapisać na szkolenie. Instrukcja zapisów na szkolenie znajduje się pod adresem:
https://kalendarz.cdr.gov.pl/index.php/s/SH9ZtRLbLBraECG.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny.

O terminie udostępnienia szkolenia poszczególnym osobom będzie decydować dopełnienie formalności związanych ze zgłoszeniem. Uczestnicy szkolenia zobowiązani są do posiadania indywidualnego konta poczty elektronicznej, na które osoby zakwalifikowane na szkolenie otrzymają potwierdzenie przyjęcia wraz z indywidualnym loginem i hasłem dostępu oraz instrukcją logowania.
Uczestnicy szkolenia otrzymają zaświadczenie o ukończeniu szkolenia wydane przez CDR O/Kraków. Warunkiem otrzymania zaświadczenia jest pozytywny wynik testu zaliczeniowego.


Osoby do kontaktu:

• w sprawach merytorycznych:
Klaudia Kieljan – DROW, tel. 12 424 05 13, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
• w sprawach organizacji i rekrutacji:
Dorota Migocka – ZMDiDZ, tel. 12 424 05 54, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
• w sprawach technicznych i dostępności do platformy e-learningowej:
Bartłomiej Mitka – ZPiW, tel. 12 424 05 40, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Krzysztof Kucia – ZPiW, tel. 12 424 05 02, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Piotr Tatar – ZPiW, tel. 12 424 05 40, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Do pobrania:

- harmonogram szkolenia


Serdecznie zapraszamy!