Dzisiaj tj. 21 października 2013 rok, uruchamiamy internetową platformę samokształceniową dla doradców, którzy będą przygotowywani do przeprowadzenia sesji audytoryjnych z rolnikami, w ramach realizacji projektu pod nazwą:  „Spółdzielczość w świadomości rolników i doradców oraz praktyczne wykorzystywanie idei spółdzielczej do rozwoju przedsiębiorczości na obszarach wiejskich”.  

Na platformie zostaną umieszczone 3 moduły samokształceniowe oraz zostanie uruchomione forum internetowe do kontaktów doradców z autorami modułów. 

Zostanie  również umieszczona Informacja o uczestniku, każdy uczestnik, który oczekuje zaświadczenia o ukończeniu szkolenia wypełnia Informację i e-mail przesyła na adres: 

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

W ciągu kilku dni (2-3) z każdym uczestnikiem skontaktuje się specjalista, który będzie z nim współpracował do zakończenia przez niego badania audytoryjnego. Koordynatorzy mogą również uczestniczyć w szkoleniu, jeżeli zechcą. Wówczas wypełniają Informację o uczestniku i przesyłają na wskazany powyżej adres e-mail. 

Każdy uczestnik otrzyma indywidualny login i hasło na przesłany przez Was adres e-mail.  

Uczestnicy z WODR w województwach:  Kujawsko-Pomorskie;  Lubelskie;  LubuskieŁódzkie; Małopolskie; Mazowieckie; Podkarpackie; Podlaskie;  Śląskie;  Świętokrzyskie oraz Warmińsko-Mazurskie otrzymają login i hasło po przesłaniu Informacji o uczestniku. 

Do pobrania:
Informacja o uczestniku

 

Koordynator projektu 

Leszek Leśniak