Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział w Krakowie organizuje szkolenie pod tytułem „Internet w kreowaniu marki, czyli e-marketing w praktyce”.
Szkolenie odbywać się będzie metodą blended learning. Program obejmuje zajęcia on-line w dniach 25.11. – 13.12. 2013 r. oraz część warsztatową, która będzie miała miejsce w Krakowie w dniach 17 – 18.12.2013 r.

Celem szkolenia jest przekazanie uczestnikom praktycznej wiedzy z zakresu marketingu w Internecie oraz przedstawienie nowoczesnych narzędzi służących podnoszeniu jakości świadczonych usług przy pomocy Internetu. Słuchacze  w praktyce poznają wykorzystanie kampanii reklamowych w serwisach internetowych, wyszukiwarkach oraz poprzez serwisy społecznościowe i na forach dyskusyjnych, które są, w obecnych czasach niezbędne w kreowaniu marki na obszarach wiejskich.

Szkolenie adresowane jest do specjalistów i doradców zatrudnionych w wojewódzkich ośrodkach doradztwa rolniczego oraz w Centrum Doradztwa Rolniczego. Do udziału w szkoleniu zaproszone są w szczególności osoby odpowiedzialne za rozwój przedsiębiorczości na obszarach wiejskich oraz specjaliści Działów Promocji i Wydawnictw oraz Działu Zastosowania Teleinformatyki.

Specjalistów zainteresowanych udziałem w niniejszym szkoleniu, prosimy o przesłanie wypełnionych Kart zgłoszenia uczestnictwa i Informacji o uczestniku w terminie do 22 listopada 2013 roku.

Z uwagi na komfort uczestników oraz możliwości sali komputerowej, do udziału w szkoleniu zostanie zakwalifikowanych maksymalnie 20 osób.
Warunkiem uzyskania Zaświadczenia o ukończeniu szkolenia, jest uczestnictwo w obu formach dydaktycznych oraz zaliczenie testów podsumowujących każdy moduł w części on-line.

Kartę zgłoszenia oraz informację o uczestniku (w załączniku) prosimy przesłać mailem (skan) na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , pod nr fax: 12 424 05 05 lub pocztą tradycyjną na adres CDR O/Kraków.

Koszt udziału w szkoleniu stacjonarnym wynosi 180 zł od osoby (koszty wyżywienia oraz noclegu). Istnieje możliwość skorzystania z dodatkowego noclegu przeddzień szkolenia, w cenie 60 zł/osobę.

Osoby do kontaktu:

w sprawach merytorycznych szkolenia:
Karolina Boba - Dział Rozwoju Obszarów Wiejskich, tel. 12 424 05 21; e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

w sprawach organizacji i rekrutacji:
Sylwia Filas - Zespół Metodyki, Doskonalenia Zawodowego i Kontroli Doradztwa Rolniczego, tel. 12 424 05 54; e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Do pobrania:

harmonogram szkolenia online
harmonogram warsztatów stacjonarnych
karta zgłoszenia uczestnictwa
informacja o uczestniku