Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział w Krakowie zaprasza nauczycieli szkół rolniczych na dwudniowe seminarium na temat: "Wspólna Polityka Rolna UE 2014-2020 – kierunki wsparcia rolnictwa i obszarów wiejskich". 

Szkolenie odbędzie się w dniach 2-3.12.2013 r. w siedzibie CDR Oddział w Krakowie przy ul. Meiselsa1. Celem seminarium jest przedstawienie kierunków wsparcia rolnictwa i obszarów wiejskich w nowej perspektywie finansowej. 

Uczestnicy szkolenia zostaną wyposażeni m.in w wiedzę z zakresu: celów i priorytetów UE w nowej perspektywie finansowej, wsparcia rolnictwa w ramach płatności bezpośrednich oraz  wsparcia obszarów wiejskich w ramach PROW 2014-2020. Szczegółową tematykę seminarium przedstawiamy w załączonym harmonogramie.

Osoby zainteresowane udziałem w szkoleniu proszone są o przesłanie formularzy zgłoszeniowych, w tym: Karty zgłoszenia uczestnictwa  oraz Informacji o uczestniku (do pobrania na stronie internetowej www.cdr.gov.pl/krakow/) pocztą elektroniczną (skan) na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub pod nr faxu: 12 424 05 05 lub pocztą tradycyjną na adres: Centrum Doradztwa Rolniczego Oddział w Krakowie, ul. Meiselsa 1, 31-063 Kraków - do dnia 25 listopada 2013 r.

O uczestnictwie w szkoleniu decyduje terminowe dopełnienie zgłoszenia, a w przypadku dużej liczby chętnych, kolejność zgłoszeń.

Koszty udziału w szkoleniu:

Część merytoryczna szkolenia jest bezpłatna. Odpłatna jest jedynie część socjalna: zakwaterowanie, wyżywienie, serwis kawowy. Koszt od osoby 184,00 zł netto* (koszt brutto 204,12 zł).

* Dla osób, które w Karcie Zgłoszenia Uczestnictwa będą posiadać podpisane Oświadczenie dla celów VAT koszt netto szkolenia jest równy kosztowi brutto szkolenia czyli 184,00 zł.

Osoby bez podpisanego ww. Oświadczenia pokrywają koszty szkolenia powiększone o wartość podatku VAT czyli 204,12 zł.

Należność za udział w szkoleniu należy przekazać na konto:  
BGK O/Kraków 53 1130 1150 0012 1244 9920 0004 przed terminem szkolenia lub zgodnie z otrzymanym rachunkiem po zakończeniu szkolenia.

Zainteresowanych wcześniejszym przyjazdem informujemy, że istnieje możliwość rezerwacji noclegu w przeddzień szkolenia, co należy zadeklarować w Karcie zgłoszenia uczestnictwa. Nocleg w przeddzień szkolenia jest bezpłatny (dla uczestników z miejsc położonych w znacznej odległości od miejsca szkolenia).

Informacje o szkoleniu oraz formularze zgłoszeń udostępnione są na stronie www.cdr.gov.pl/krakow i www.cdr.gov.pl.  

Informacje w sprawie rekrutacji:
Grzegorz Dziedzic
Zespół Metodyki, Doskonalenia Zawodowego i Kontroli Doradztwa Rolniczego
tel. 12 424 05 06, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  

Opieka merytoryczna nad szkoleniem:
Jadwiga Nowakowska
Dział Rozwoju Obszarów Wiejskich
tel. 12 424 05 25, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Do pobrania:
Harmonogram
Karta zgłoszenia uczestnictwa z oświadczeniem
Informacja o uczestniku