Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział w Krakowie organizuje w dniach 3–5 grudnia 2013 roku seminarium podsumowujące badania prowadzone wśród doradców i rolników, dotyczące spółdzielczości wiejskiej. W trakcie seminarium zostaną przedstawione wyniki badań,  wykłady oraz panel ekspertów połączony z dyskusją moderowaną na temat: Rola doradców publicznych jednostek doradztwa rolniczego w rozwoju spółdzielczych form działalności gospodarczej i społecznej na obszarach wiejskich.

Zarówno badania jak i seminarium realizowane jest w ramach projektu pt. „Spółdzielczość w świadomości rolników i doradców oraz praktyczne wykorzystanie idei spółdzielczej do rozwoju przedsiębiorczości na obszarach wiejskich”.

Zainteresowanych prosimy o wypełnienie karty uczestnictwa i przesłanie jej faksem (12) 424 05 05 lub poprzez e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., lub tradycyjną pocztą na adres: Centrum Doradztwa Rolniczego Oddział w Krakowie, ul. Meiselsa 1, 31 – 063 Kraków do dnia 25 listopada br.

Przyjazd uczestników seminarium planujemy  w przeddzień tj. 3 grudnia do godziny 17.00 do Krakowa ul. Meiselsa1 (siedziba CDR O/Kraków), gdzie rozpocznie się realizacja programu seminarium podsumowującego zgodnie z załączonym harmonogramem. Nocleg z 3/4 grudnia planowany jest w CDR O/Kraków (Kraków; ul. Meiselsa 1). W dniu 4 grudnia o godzinie 8.00 po śniadaniu nastąpi wyjazd do Racławic, gdzie w Hotelu "Dosłońce" będzie realizowany program seminarium. Powrót do Krakowa planowany jest w dniu 5 grudnia około godziny 15,00.

Serdecznie zapraszamy


Do pobrania:
harmonogram seminarium
karta zgłoszenia uczestnictwa

Osoby do kontaktu:

w sprawach merytorycznych – Leszek Leśniak
tel. (12) 424 05 03; Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

w sprawach organizacyjnych – Jadwiga Nowakowska
12) 424 05 25; Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.