Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział w Krakowie organizuje w dniach 24 – 26 lutego 2014 roku szkolenie dla Lokalnych Grup Działania i Lokalnych Grup Rybackich na temat: „Metodyka budowy oddolnych zintegrowanych strategii rozwoju obszaru z wykorzystaniem wsparcia z wielu funduszy”.

Szkolenie będzie miało charakter metodyczny przygotowujący Lokalne Grupy Działania i Lokalne Grupy Rybackie do opracowania planu strategicznego zgodnie z uniwersalnymi zasadami zarządzania rozwojem obszaru. Program szkolenia będzie realizowany poprzez wykłady i zajęcia warsztatowe. 

Zajęcia warsztatowe będą prowadzone metodami aktywnymi co pozwoli uczestnikom nabyć umiejętności niezbędne przy organizowaniu i realizacji procesu budowania planu strategicznego dla obszaru LGR lub LGD. 

W celu uzyskania jak najlepszych efektów edukacyjnych, jego uczestnicy na dwa dni przed rozpoczęciem zajęć otrzymają materiały z którymi powinni się zapoznać, co umożliwi pełne skorzystanie z oferowanego programu. Integralną częścią informacji o organizowanym szkoleniu jest szczegółowy program, w załączeniu, który pozwoli Państwu poznać zakres tematyczny poszczególnych zajęć.

Jesteśmy przekonani, że uczestnicy szkolenia poznając od strony teoretycznej i praktycznej zasady budowania planu strategicznego rozwoju obszaru nabędą kompetencje, które ułatwią im, po ukazaniu się aktów prawnych na lata 2014 – 2020 opracowanie planu strategicznego dla obszaru swojego partnerstwa.

Niezależnie oferujemy możliwość skorzystania z usługi noclegowej i wyżywienia w budynku CDR O/Kraków, ul. Meiselsa 1, 31-063 Kraków. 

Koszt usługi szkoleniowej, na który składają się koszty dydaktyczne, serwis kawowy oraz materiały szkoleniowe wynosi 415,00 zł netto (510,45 zł brutto).

Koszt wyżywienia i noclegów w budynku CDR O/Kraków wynosi 335,00 zł netto  361,80 zł brutto) + opłata miejscowa 1,60 zł.

Łączny koszt obu usług wynosi 750,00 zł netto (872,25 zł brutto) + opłata miejscowa 1,60.

Uwaga:

Szkolenie będzie mogło być zrealizowane w przypadku, kiedy chęć uczestnictwa w nim wyrazi co najmniej 25 osób. W związku z powyższym zwracamy się do tych z Państwa, którzy są zainteresowani szkoleniem z serdeczną prośbą o przesłanie wypełnionych kart uczestnictwa w szkoleniu w terminie do 17 lutego 2014 roku. Po upływie tego terminu (do dnia 20 lutego 2014 roku) wszystkim zainteresowanym udziałem w szkoleniu potwierdzimy drogą e-mail aktualność naszej oferty oraz podamy numer konta na które po zrealizowanym szkoleniu należy dokonać wpłaty należności za szkolenie.

Zajęcia realizowane będą w CDR O/Kraków; ul Meiselsa 1; Kraków.

Kartę zgłoszenia oraz informację o uczestniku (do pobrania poniżej) prosimy przesłać pod nr faxu: 12 424 05 05 lub mailem (skan) na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub pocztą tradycyjną na adres CDR Oddział w Krakowie; ul. Meiselsa 1; 31-063 Kraków.

Informacje w sprawie rekrutacji, O/Kraków:

Dział Rozwoju Obszarów Wiejskich                                     

Jadwiga Nowakowska, tel.: (12) 424 05 25, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Informacja merytoryczna dotycząca seminarium, CDR O/Kraków:

Dział Rozwoju Obszarów Wiejskich

Leszek Leśniak, tel.: (12) 424 05 03, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Do pobrania: