Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział w Krakowie organizuje szkolenie e- learning pt. „Aspekty prawne i podatkowe w podejmowaniu i prowadzeniu pozarolniczej działalności gospodarczej na obszarach wiejskich”.

Do udziału w szkoleniu zapraszamy nauczycieli szkół rolniczych zainteresowanych zagadnieniami z zakresu przedsiębiorczości. Udział w szkoleniu jest bezpłatny.

Głównym celem szkolenia jest przekazanie nauczycielom wiedzy z zakresu przepisów prawnych regulujących podejmowanie działalności gospodarczej jak i dotyczących wybranych obszarów funkcjonowania przedsiębiorstwa (m.in. podatki, księgowość, umowy w obrocie gospodarczym).

Tematyczne materiały szkoleniowe będą udostępnione na platformie szkoleniowej CDR O/Kraków www.cdrkursy.edu.pl wyłącznie zalogowanym uczestnikom od dnia 17 lutego do 5 grudnia 2014 roku. Od tego momentu będą oni mieli również możliwość kontaktu ze specjalistami CDR o/Kraków w ramach konsultacji drogą elektroniczną. Login i hasło zostaną udostępnione uczestnikom po otrzymaniu formularzy zgłoszeniowych, to jest karty zgłoszenia uczestnictwa oraz informacji o uczestniku formy edukacyjnej.

Kartę zgłoszenia oraz informację o uczestniku (do pobrania poniżej) prosimy przesłać mailem (skan) na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..pl, pod nr faxu: 12 424 05 05 lub pocztą tradycyjną.

Rekrutacja na szkolenie ma charakter ciągły i będzie prowadzona do 17 października 2014 r. 

Uczestnicy szkolenia otrzymają zaświadczenie potwierdzające ukończenie formy edukacyjnej. Warunkiem otrzymania zaświadczenia jest udzielenie minimum 50% sumy poprawnych odpowiedzi

w testach zaliczeniowych występujących po każdym module szkoleniowym. 

Opiekę merytoryczną nad szkoleniem sprawuje Mateusz Grojec z Działu Rozwoju Obszarów Wiejskich - tel.: (12) 424-05-25, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Informacji w sprawie rekrutacji udziela pani Sylwia Filas z Zespołu Metodyki, Doskonalenia Zawodowego i Kontroli Doradztwa Rolniczego - tel.: 12 424 05 54, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Karta zgłoszenia uczestnictwa

Informacja o uczestniku