Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział w Krakowie zaprasza dniach 2-4 czerwca 2014 roku Kierowników Działów Przedsiębiorczości, Wiejskiego Gospodarstwa Domowego i Agroturystyki oraz Rozwoju Obszarów Wiejskich WODR na doroczne ogólnopolskie seminarium. Tematyka seminarium będzie dotyczyła wybranych działań z PROW 2014-2020, w szczególności związanych z transferem wiedzy i innowacji oraz priorytetem dotyczącym zwiększanie włączenia społecznego, ograniczanie ubóstwa i promowanie rozwoju gospodarczego na obszarach wiejskich. Podczas seminarium planowane są także wizyty studyjne w trakcie których zaprezentowane zostaną przykłady funkcjonowania podmiotów ekonomii społecznej oraz Centrum Produktu Lokalnego w Rzuchowej jako przykłady aktywizowania do działalności gospodarczej społeczności lokalnej oraz rolników.

Szkolenie odbędzie się w siedzibie CDR O/Kraków w Krakowie ul. Meiselsa 1.

Część merytoryczna szkolenia jest bezpłatna. Odpłatna jest jedynie część socjalna: serwis kawowy, wyżywienie i nocleg, wyjazd studyjny. Koszt uczestnictwa jednej osoby wynosi 400,00 zł.

Warunkiem udziału w szkoleniu jest wypełnienie i przesłanie karty zgłoszenia uczestnictwa, informacji o uczestniku w terminie do 26 maja 2014 roku na adres; Centrum Doradztwa Rolniczego Oddział w Krakowie; 31 – 063 Kraków; 

ul. Meiselsa 1 pocztą, fax-em (12) 424 05 05, lub skan e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Należność za usługi socjalne związane z uczestnictwem w szkoleniu należy przekazać na nasze konto bankowe w BGK Oddział w Krakowie nr 53 1130 1150 0012 1244 9920 0004 zgodnie z otrzymanym rachunkiem po zakończeniu szkolenia.

Osoby do kontaktu:

W sprawach merytorycznych:
Klaudiusz Markiewski – Kierownik Działu ROW CDR; tel. (12) 424.05 26;
e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
W sprawach organizacji i rekrutacji: Teresa Sędzik, tel. 12 424 05 54;
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Do pobrania:

Karta zgłoszenia uczestnictwa
Informacja o uczestniku
harmonogram