Centrum Doradztwa Rolniczego Oddział w Krakowie organizuje w dniach 11 - 13 czerwca br. VII Ogólnopolskie Warsztaty Metodyki Doradztwa. Celem warsztatów jest wymiana doświadczeń oraz doskonalenie wiedzy i umiejętności kierowników Działu Metodyki Doradztwa Szkoleń i Wydawnictw w zakresie zadań realizowanych przez kierowane komórki organizacyjne.

Wiodącym tematem spotkania w bieżącym roku będą zagadnienia dotyczące budżetu zadaniowego, w szczególności algorytmu liczenia miernika, pochodzenia danych źródłowych oraz zasad sporządzania sprawozdań wg zadań ustawowych.

Do udziału w warsztatach zapraszamy kierowników działów Metodyki Doradztwa, Szkoleń i Wydawnictw. Warsztaty odbędą się w Centrum Doradztwa Rolniczego Oddział w Krakowie ul. Meiselsa 1. Rozpoczęcie warsztatów planujemy w dniu 11 czerwca o godz. 13.30. Zakończenie w dniu 13 maja ok. godz. 12.00. Szacunkowy koszt uczestnictwa wynosi 315 zł od osoby i obejmuje koszty noclegów, wyżywienia i serwisu kawowego w trakcie trwania szkolenia.

Zgłoszenia udziału w warsztatach prosimy przesłać na załączonym druku (pocztą, mailem lub faksem) do 2 czerwca br. na adres CDR Oddział w Krakowie.

Informacje i zgłoszenia:
Jolanta Brudnik,  tel.12/4240524
Teresa Sędzik,     tel.12/424 05 54

ul. Meiselsa 1,
31 - 063 Kraków
Fax: 12/ 424 05 05
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Do pobrania: