Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie oddział w Krakowie zaprasza na trzydniowe szkolenie pod nazwą: "Racjonalne żywienie rodziny wielopokoleniowej jako element profilaktyki zdrowotnej", które odbędzie się w dniach: 1–3 października 2014 roku w siedzibie CDR oddział w Krakowie przy ul. Meiselsa 1.

Celem szkolenia jest budowanie świadomości konsumenckiej poprzez poznawanie zasad profilaktyki zdrowotnej w oparciu o prawidłowe żywienie rodziny wielopokoleniowej, nabycie wiedzy z zakresu rozpoznawania typowych objawów i stosowania właściwej diety w zaburzeniach metabolicznych oraz chorobach dietozależnych. Celem warsztatów jest nabycie praktycznych umiejętności planowania żywienia w rodzinie o zróżnicowanych potrzebach oraz estetycznego przyrządzania zdrowych i prostych dań dla dzieci. Wśród proponowanych zagadnień znajdzie się również temat dodatków do żywności i zasad czytania etykiet na artykułach spożywczych.

Zajęcia będą prowadzone przez najwyższej klasy specjalistów (między innymi: dietetyków klinicznych, lekarzy stosujących suplementy diety w leczeniu schorzeń sercowo-naczyniowych, biochemików oraz pracowników naukowych Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie), z wykorzystaniem formy warsztatów, by przekazywana wiedza mogła znaleźć praktyczne zastosowanie.

Szkolenie skierowane jest do doradców zajmujących się zagadnieniami wiejskiego gospodarstwa domowego.

Koszt uczestnictwa w trzydniowym szkoleniu dla pracowników Ośrodków Doradztwa Rolniczego wynosi 333,60 zł brutto dla jednej osoby. Opłata dotyczy jedynie części socjalnej szkolenia (zakwaterowanie, wyżywienie, serwis kawowy). Część merytoryczna jest bezpłatna.

Należność za usługi socjalne związane z uczestnictwem w szkoleniu należy przekazać na nasze konto:
PL 53 1130 1150 0012 1244 9920 0004
zgodnie z otrzymanym rachunkiem po zakończeniu szkolenia.

Wypełnione karty zgłoszeń oraz informacje o uczestniku prosimy nadsyłać drogą pocztową, faksem lub na adres e-mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 24 września br.
O przyjęciu na szkolenie decyduje kolejność zgłoszeń.

Informacje w sprawie rekrutacji:
Teresa Sędzik
Zespół Metodyki, Doskonalenia Zawodowego i Kontroli Doradztwa Rolniczego
tel.: 12 424 05 54, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
fax: 12 424 05 05

Opieka merytoryczna nad szkoleniem:
Edyta Klimowska-Bobula
Dział Rozwoju Obszarów Wiejskich
tel.: 12 424 05 20, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Do pobrania: