Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział w Krakowie organizuje w terminie 29 kwietnia – 11 czerwca 2013 roku, w oparciu o platformę szkoleniową CDR O/Kraków oraz własną bazę dydaktyczną, szkolenie blended learning nt. „Metodyka wsparcia dla budowy sieciowych produktów turystyki wiejskiej”.

Szkolenie podzielone zostało na dwie część:

Pierwsza to - szkolenie internetowe (e-learning) zaplanowane w terminie od 29 kwietnia do 27 maja 2013 roku, składające się z 4 modułów samokształceniowych wspartych forum dla uczestników i czatami.

Druga to - dwudniowe stacjonarne warsztaty, które zaplanowane zostały w terminie 10-11 czerwca 2013 roku w CDR O/Kraków.

Do wzięcia udziału w seminarium zapraszamy doradców zatrudnionych w WODR, którzy interesują się rozwojem obszarów wiejskich, zwłaszcza rozwojem turystyki na obszarach wiejskich oraz współpracujących z LGD.

Kształcenie ma na celu zapoznanie doradców rolnych zajmujących się problematyką rozwoju obszarów wiejskich z ideą Sieciowych Produktów Turystyki Wiejskich i ich rolą w rozwoju obszarów wiejskich oraz przygotowanie ich do udzielania wsparcia LGD i innym podmiotom kreującym sieciowe produkty turystyki wiejskiej.

Uczestnictwo w szkoleniu jest bezpłatne, uczestnicy (instytucje delegujące) pokrywają koszty zakwaterowania i cateringu w wysokości: nocleg – 60,00 zł netto; catering: obiad x 2, śniadanie, kolacja, serwis kawowy x 3 – 116,00 zł netto oraz koszty dojazdu.

Osoby zainteresowane uczestnictwem w szkoleniu proszone są o przesłanie do dnia 15 kwietnia 2013 r. Karty zgłoszenia uczestnictwa oraz Informacji o uczestniku (do pobrania poniżej); faxem pod numer 12 424 05 05 lub e-mailem (skan) na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Do pobrania:

Harmonogram wraz z programem;

Karta zgłoszenia uczestnictwa;

Informacja o uczestniku.

 

Informacje w sprawie rekrutacji, O/Kraków:

Teresa Sędzik,

Zespół Metodyki, Doskonalenia Zawodowego i Kontroli Doradztwa Rolniczego

tel. 12 424 05 54; e-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Opieka merytoryczna nad szkoleniem, O/Kraków:

Leszek Leśniak

Dział Rozwoju Obszarów Wiejskich

tel. 12 424 05 03, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..