Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział w Krakowie organizuje w terminie 6 listopada – 18 grudnia 2017 szkolenie internetowe pt. „Finanse przedsiębiorcy wiejskiego: biznesplan, analiza finansowa, źródła finansowania działalności”. Do udziału w szkoleniu serdecznie zapraszamy specjalistów i doradców zatrudnionych w wojewódzkich ośrodkach doradztwa rolniczego, zajmujących się wspieraniem rozwoju przedsiębiorczości i innych form dywersyfikacji dochodów rolników, ich rodzin i innych mieszkańców obszarów wiejskich.

Głównym celem szkolenia jest przekazanie doradcom rolnym wiedzy i umiejętności z zakresu finansów przedsiębiorstwa wiejskiego (m.in. tworzenie biznesplanu; analiza finansowa; możliwości finansowania firmy, w tym poprzez środki wspólnotowe; ocena racjonalności przedsięwzięć gospodarczych).
Udział w szkoleniu internetowym jest bezpłatny.

Doradców zainteresowanych uczestnictwem w szkoleniu prosimy o przesłanie karty zgłoszenia uczestnictwa mailem (skan) na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. pocztą tradycyjną do Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział w Krakowie, ul. Meiselsa 1 31-063 Kraków.

Rekrutacja będzie prowadzona do 3 listopada 2017 r. W przypadku dużej ilości zgłoszeń możliwe jest wcześniejsze zamknięcie rekrutacji celem zapewnienia prawidłowego przebiegu szkolenia. Dla uczestników, którzy nie zakwalifikują się na ten termin jest możliwość powtórzenia szkolenia na początku 2018 r.

Osoby biorące udział w szkoleniu zobowiązane są do posiadania indywidualnego konta poczty elektronicznej. Jedyną aplikacją konieczną do korzystania z narzędzia szkoleniowego jest przeglądarka internetowa.

Uczestnicy szkolenia otrzymają zaświadczenie potwierdzające ukończenie formy edukacyjnej. Warunkiem otrzymania zaświadczenia jest uzyskanie minimum 60% sumy punktów za testy rozwiązywane w ramach szkolenia.


Osoby do kontaktu

W sprawach merytorycznych:
Mateusz Grojec
Dział Rozwoju Obszarów Wiejskich
tel. 12 424 05 25
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Informacje w sprawie rekrutacji:
Sylwia Filas
Zespół Metodyki Doradztwa i Doskonalenia Zawodowego
tel. 12 424 05 54, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W sprawach technicznych w tym obsługi internetowej:
Bartłomiej Mitka
Zesół Promocji i Wydawnictw
tel. 12 424 05 40, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Do pobrania:

karta zgłoszenia uczestnictwa