Centrum Doradztwa Rolniczego Oddział w Krakowie organizuje w dniach 3–5 czerwca 2013 roku Doroczne Seminarium dla Kierowników Działów Przedsiębiorczości Agroturystyki oraz Rozwoju Obszarów Wiejskich WODR.

Seminarium skierowane jest do kierowników Działów Przedsiębiorczości, Wiejskiego Gospodarstwa Domowego i Agroturystyki oraz specjalistów zajmujących się rozwojem obszarów wiejskich w Wojewódzkich Ośrodkach Doradztwa Rolniczego.

 

Seminarium będzie miało formę trzydniowego szkolenia stacjonarnego

Seminarium składa się z pięciu zagadnień tematycznych związanych z aktualnymi lub planowanymi do podjęcia przez doradców WODR zadaniami wynikającymi  z bieżących potrzeb lub planowanych w kolejnym okresie programowania WPR, warsztatów oraz zajęć seminaryjnych. Przekazane informacje i przedstawiona problematyka zajęć oraz umiejętności praktyczne wyniesione z warsztatów winny ułatwić i pomóc w planowaniu działalności doradczej na kolejne lata w zakresie inspirowania i doradzania rolnikom  i mieszkańcom obszarów wiejskich nowatorskich, innowacyjnych pomysłów dotyczących różnicowania działalności oraz podejmowania działalności gospodarczej. Szczegóły dotyczące programu znajdą Państwo w załączonym harmonogramie.

Część merytoryczna szkolenia jest bezpłatna. Uczestnicy pokrywają jedynie koszty związane z dojazdem na miejsce szkolenia oraz noclegami, wyżywieniem i serwisem kawowym. Koszt uczestnictwa wynosi 345 zł od osoby.

O uczestnictwie w seminarium decyduje terminowe dopełnienie zgłoszenia.

Zwracamy się do osób zainteresowanych uczestnictwem w Seminarium  z serdeczną prośbą o przesłanie karty zgłoszenia uczestnictwa i informacji o uczestniku w terminie do 27 maja 2013 roku. Do 29 maja 2013 roku osoby zainteresowane otrzymają od nas informację zwrotną e-mailem potwierdzającą zakwalifikowanie się na  Seminarium.

Karty zgłoszeniowe i informacje o uczestniku prosimy kierować na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (skan) lub faksem: (12) 424 05 05 lub pocztą tradycyjną na adres CDR o/ Kraków, ul. Meiselsa 1, 31-063 Kraków.

Do pobrania:

- harmonogram

- karta zgłoszeniowa

- informacja o uczestniku

 

Osoby do kontaktu:

Informacje w sprawie rekrutacji:

Sylwia Filas - tel.:12 424 05 54, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Opieka merytoryczna nad  szkoleniem:

Klaudiusz Markiewski - tel. 12 424 05 26; e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.