Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział w Krakowie organizuje w terminie 21 maja – 20 lipca 2018 r. szkolenie internetowe pt. „Marketing bezpośredni - jak skutecznie prowadzić sprzedaż konsumentom końcowym artykułów rolno-spożywczych?”. Do udziału w szkoleniu serdecznie zapraszamy doradców prywatnych, rolników i mieszkańców obszarów wiejskich.

Koszt uczestnictwa w szkoleniu internetowym wynosi 30 zł.

Głównym celem szkolenia jest zapoznanie uczestników z czynnikami ułatwiającymi prowadzenie efektywnej sprzedaży bezpośredniej artykułów rolno – spożywczych oraz zapewniającymi satysfakcjonującą obsługę klienta.
Profesjonalna obsługa klienta to odpowiednia postawa sprzedawcy i zastosowanie właściwych technik sprzedaży. Nie byłaby ona możliwa jednak, gdyby sprzedawca nie zadbał również o planowanie biznesowe, określenie kanałów dystrybucji, dobór, pakowanie i odpowiednie wyeksponowanie towarów w miejscu sprzedaży (tzw. merchandising) oraz właściwe określenie ceny sprzedawanych dóbr.
Uczestnikom szkolenia zostanie przekazana więc wiedza z zakresu marketingu bezpośredniego. Zapoznają się też z mechanizmami decydującymi o zachowaniu klienta, metodami wywierania wpływu na podejmowanie decyzji, jak i sposobami kształtowania odpowiedniego wizerunku osoby obsługującej klienta. Przedstawione zostaną im również podstawowe formy sprzedaży artykułów rolno-spożywczych możliwe do wykorzystania przez rolnika na gruncie regulacji krajowych.


Osoby zainteresowane uczestnictwem w szkoleniu prosimy o przesłanie karty zgłoszenia uczestnictwa mailem (skan) na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub pocztą tradycyjną do Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział w Krakowie, ul. Meiselsa 1, 31-063 Kraków.

Rekrutacja będzie prowadzona do 17 maja 2018 r.

Uczestnicy szkolenia zobowiązani są do posiadania indywidualnego konta poczty elektronicznej. Jedyną aplikacją konieczną do korzystania z narzędzia szkoleniowego jest przeglądarka internetowa.
Uczestnicy szkolenia otrzymają zaświadczenie potwierdzające ukończenie formy edukacyjnej. Warunkiem otrzymania zaświadczenia jest uzyskanie minimum 60% sumy punktów za testy rozwiązywane w ramach szkolenia.
---
Jeśli są Państwo zainteresowani szkoleniem, bardzo prosimy o wpłatę 30 zł na rachunek bankowy podany poniżej:
---
Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział w Krakowie
ul. Meiselsa 1, 31-063 Kraków
Nr rachunku: 53 1130 1150 0012 1244 9920 0004
W tytule przelewu wpisując: MARKETING

Osoby do kontaktu
W sprawach merytorycznych:
Mateusz Grojec
Dział Rozwoju Obszarów Wiejskich
tel. 12 424 05 25
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Informacje w sprawie rekrutacji:
Grzegrz Dziedzic
Zespół Metodyki Doradztwa i Doskonalenia Zawodowego
tel. 12 424 05 06
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
W sprawach technicznych w tym obsługi internetowej:
Bartłomiej Mitka
Zespół Promocji i Wydawnictw
tel. 12 424 05 40
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Do pobrania:
- karta zgłoszenia
- harmonogram