Centrum Doradztwa Rolniczego Oddział w Krakowie organizuje w dniach 28-30 maja 2018 roku Doroczne seminarium dla kierowników Działów Rozwoju Obszarów Wiejskich Ośrodków Doradztwa Rolniczego. Do udziału w seminarium zapraszamy także pracowników Działu Rozwoju Obszarów Wiejskich w Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie oraz jego Oddziałów.

 Tegoroczne seminarium będzie skupiać się wokół trzech głównych zagadnień:

  1. Doskonalenie zawodowe kadry zarządzającej i wprowadzanie nowych metod kierowania pracami zespołowymi w jednostkach doradztwa rolniczego,
  2. Dostosowanie oferty szkoleniowej Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie do potrzeb szkoleniowych pracowników Ośrodków Doradztwa Rolniczego poprzez wprowadzenie nowej metody ich diagnozowania,
  3. Praktyczne aspekty związane z prowadzeniem sprzedaży bezpośredniej z gospodarstw rolnych.

Seminarium będzie cenną okazją do wymiany doświadczeń dla osób kierujących Działami Rozwoju Obszarów Wiejskich w jednostkach doradztwa rolniczego. Liczymy, że spotkanie wykorzystane także do stworzenia możliwie najlepszej oferty szkoleniowej CDR w kolejnych latach.

W ramach zajęć przewidziano wyjazd studyjny dotyczący sprzedaży bezpośredniej, który odbędzie się 29 maja 2018 r. Zajęcia w pozostałe dni będą odbywać się w siedzibie Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział w Krakowie.

Część merytoryczna seminarium jest bezpłatna. Dla pracowników Ośrodków Doradztwa Rolniczego odpłatna jest jedynie część socjalna: wyżywienie, nocleg oraz serwis kawowy. Koszt uczestnictwa jednego przedstawiciela Ośrodka Doradztwa Rolniczego wynosi 306,00 zł. Istnieje możliwość zarezerwowania dodatkowego noclegu i wyżywienia w dniu 27.05.2018 (płatne dodatkowo). Seminarium jest w pełni bezpłatne dla pracowników Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie oraz jego Oddziałów.

Warunkiem udziału w seminarium jest wypełnienie i przesłanie karty zgłoszenia uczestnictwa w terminie do 18 maja 2018 roku na adres: Centrum Doradztwa Rolniczego Oddział w Krakowie; 31-063 Kraków; ul. Meiselsa 1 pocztą, fax-em na numer (12) 424 05 05 lub skanem na adres
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Osoby do kontaktu:

W sprawach merytorycznych: Konrad Stępnik – Kierownik w Dziale ROW CDR; tel. 12 424 05 36; 608 467 500, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W sprawach organizacji i rekrutacji: Grzegorz Dziedzic, tel. 12 424 05 06; e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  

Do pobrania:

1) Karta zgłoszenia uczestnictwa

2) Harmonogram seminarium