Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział w Krakowie organizuje w dniach 18–19 czerwca 2018 r. szkolenie na temat: "Mała gastronomia na obszarach wiejskich". Szkolenie adresowane jest do doradców zatrudnionych w ośrodkach doradztwa rolniczego oraz pracowników izb rolniczych.

Celem szkolenia jest przekazanie wiedzy ogólnej z zakresu podejmowania działalności gastronomicznej na obszarach wiejskich niezbędnej przy wsparciu doradczym dla mieszkańców wsi. Program szkolenia obejmuje zagadnienia związane z aspektami otwierania i prowadzenia lokalu gastronomicznego, w tym przygotowanie koncepcji i strategii działalności, założenie firmy, wymagania sanitarne i techniczno-technologiczne, wyposażenie, organizacja działalności i zarządzanie, prowadzenie gospodarki wielomagazynowej, działania marketingowe w promocji lokalu oraz niezbędna wiedza kulinarna.

Osoby zainteresowane uczestnictwem w szkoleniu prosimy o przesłanie wypełnionych Kart zgłoszenia uczestnictwa w terminie do dnia 08.06.2018 r. pocztą tradycyjną na adres: Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział w Krakowie, ul. Meiselsa 1, 31-063 Kraków lub faxem pod numer 12 424–05–05 lub e-mailem (skan) na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Szkolenie odbędzie się w siedzibie CDR Oddział w Krakowie przy ul. Meiselsa1.

Udział w zajęciach dydaktycznych jest dla doradców ODR i Izb Rolniczych bezpłatny. Uczestnikom szkolenia zapewniamy zakwaterowanie i wyżywienie w cenie 173,00 zł od osoby za komplet usług socjalnych obejmujących 1 nocleg i pełne wyżywienie od obiadu 18.06.2018 do obiadu 19.06.2018. W razie potrzeby można rezerwować dodatkowe noclegi w cenie
60 zł/osobę/noc.

Informacje w sprawie rekrutacji:
Maria Szaszkiewicz
Zespół Metodyki Doradztwa i Doskonalenia Zawodowego
tel. 12 424 05 54, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Informacje merytoryczne:
Klaudia Kieljan
Dział Rozwoju Obszarów Wiejskich
tel. 12 424 05 13, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Do pobrania: