Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział w Krakowie zaprasza na szkolenie pt. „Zioła w domu i w gospodarstwie - zastosowanie ziół w kosmetyce i żywieniu zwierząt". Szkolenie odbędzie się w dniach 3-4 września 2018 r. 

Celem szkolenia pn. „Zioła w domu i w gospodarstwie - zastosowanie ziół w kosmetyce i żywieniu zwierząt” jest edukacja pracowników doradztwa rolniczego z zakresu zastosowania ziół w kosmetologii i żywieniu zwierząt oraz podniesienie wiedzy uczestników szkolenia dotyczącej tradycyjnych metod ziołolecznictwa, diet opartych na stosowaniu dzikich roślin, wyposażenia domowej apteczki ziołowej oraz praktycznych aspektów odnoszących się do prawidłowych zasad zbioru, suszenia i przechowywania ziół.

 

Szkolenie odbędzie się w siedzibie CDR Oddział w Krakowie przy ul. Meiselsa 1.

 

Udział w zajęciach dydaktycznych jest dla doradców ODR bezpłatny. Koszt usług socjalnych w ramach szkolenia „Zioła w domu i w gospodarstwie - zastosowanie ziół w kosmetyce i żywieniu zwierząt” wynosi 183,00 zł od osoby (1 nocleg i pełne wyżywienie od obiadu 3.09.2018 r. do obiadu w dniu 4.09.2018 r.). 

 

Jak zapisać się na szkolenie? 

Zgłoszenie udziału w szkoleniach prosimy przesłać na załączonych Kartach zgłoszenia uczestnictwa do dnia 29.08.2018 r. pocztą tradycyjną na adres: Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział w Krakowie, ul. Meiselsa 1, 31-063 Kraków lub faxem pod numer 12 424 05 05 lub e-mailem (skan) na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Uwaga!

5-6 września 2018 r. odbędzie się szkolenie pn. „Mała gastronomia na obszarach wiejskich”. Dla osób zainteresowanych udziałem w dwóch szkoleniach koszt wynosi 455,00 zł (z dodatkowym noclegiem 4/5/09.2018 r., kolacją i śniadaniem). W razie potrzeby można rezerwować dodatkowy nocleg z 2/3.09.2018 r. w cenie 60 zł/osobę/noc.

 

Informacje w sprawie rekrutacji:

Zespół Metodyki Doradztwa i Doskonalenia Zawodowego

Grzegorz Dziedzic, tel. 12 424 05 06, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Opieka merytoryczna nad szkoleniem: 

Dział Rozwoju Obszarów Wiejskich

„Zioła w domu i w gospodarstwie  - zastosowanie ziół w kosmetyce i  żywieniu zwierząt” - Karolina Boba, tel. 12 424 05 21, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

„Mała gastronomia na obszarach wiejskich” - Klaudia Kieljan, tel. 12 424 05 13, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Załączniki do porabania: 

- Karta zgłoszenia 

- Harmonogram szkolenia