Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział w Krakowie zaprasza na szkolenie pt. „Mała gastronomia na obszarach wiejskich". Szkolenie odbędzie się w dniach 5-6 września 2018 r. 

 

Celem szkolenia pn. „Mała gastronomia na obszarach wiejskich” jest przekazanie wiedzy ogólnej z zakresu podejmowania działalności gastronomicznej na obszarach wiejskich niezbędnej przy wsparciu doradczym dla mieszkańców wsi. Program szkolenia obejmuje zagadnienia związane z aspektami otwierania i prowadzenia lokalu gastronomicznego, w tym przygotowanie koncepcji i strategii działalności, założenie firmy, wymagania sanitarne i techniczno-technologiczne, wyposażenie, organizacja działalności i zarządzanie, prowadzenie gospodarki wielomagazynowej, działania marketingowe w promocji lokalu oraz niezbędna wiedza kulinarna.

Szkolenie odbędzie się w siedzibie CDR Oddział w Krakowie przy ul. Meiselsa 1.

Udział w zajęciach dydaktycznych jest dla doradców ODR bezpłatny. Koszt usług socjalnych w ramach szkolenia „Mała gastronomia na obszarach wiejskich” wynosi 173,00 zł od osoby (1 nocleg i pełne wyżywienie od obiadu 5.09.2018 r. do obiadu w dniu 6.09.2018 r.). 

Jak zapisać się na szkolenie? 

Zgłoszenie udziału w szkoleniach prosimy przesłać na załączonych Kartach zgłoszenia uczestnictwa do dnia 29.08.2018 r. pocztą tradycyjną na adres: Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział w Krakowie, ul. Meiselsa 1, 31-063 Kraków lub faxem pod numer 12 424 05 05 lub e-mailem (skan) na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Uwaga!

3-4 września 2018 r. odbędzie się szkolenie pt. "Zioła w domu i w gospodarstwie - zastosowanie ziół w kosmetyce i żywieniu zwierząt". Dla osób zainteresowanych udziałem w dwóch szkoleniach koszt wynosi 455,00 zł (z dodatkowym noclegiem 4/5/09.2018 r., kolacją i śniadaniem). W razie potrzeby można rezerwować dodatkowy nocleg z 2/3.09.2018 r. w cenie 60 zł/osobę/noc.

 

Informacje w sprawie rekrutacji:

Zespół Metodyki Doradztwa i Doskonalenia Zawodowego

Grzegorz Dziedzic, tel. 12 424 05 06, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Opieka merytoryczna nad szkoleniem: 

Dział Rozwoju Obszarów Wiejskich

„Zioła w domu i w gospodarstwie  - zastosowanie ziół w kosmetyce i  żywieniu zwierząt” - Karolina Boba, tel. 12 424 05 21, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

„Mała gastronomia na obszarach wiejskich” - Klaudia Kieljan, tel. 12 424 05 13, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Załączniki do porabania: 

Karta zgłoszenia

Harmonogram szkolenia