Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział w Krakowie informuje, że w dniu 26 maja 2019 r. (niedziela) organizuje szkolenie uzupełniające pn.: "Doradztwo dotyczące środków ochrony roślin" przeznaczone dla osób chcących przedłużyć ważność zaświadczenia uprawniającego do sprzedawania środków ochrony roślin lub prowadzenia doradztwa w tym zakresie.

 

 

Posiadanie ważnego zaświadczenia o ukończeniu szkolenia, jest warunkiem wymaganym od osób sprzedających lub doradzających w zakresie środków ochrony roślin.

Tematyka zajęć zgodna jest z obowiązującymi przepisami. Uczestnicy otrzymują zaświadczenie ważne przez 5 lat.

Szkolenie odbędzie się w siedzibie Centrum Doradztwa Rolniczego w Krakowie przy ul. Meiselsa 1. Początek o godz. 8:00.

Należność za udział w szkoleniu 250 zł/ brutto można uregulować gotówką w dniu szkolenia lub przelewem na konto:

Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie O/ Kraków, 31-063 Kraków, ul. Meiselsa 1;

BGK nr: 53 1130 1150 0012 1244 9920 0004 

z dopiskiem „Ś.O.R.uzupełniające” i podaniem nazwiska uczestnika.

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie karty zgłoszenia (w załączeniu) na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., faxem na nr 12 424 05 05 lub pocztą tradycyjną na adres firmy,
do dnia 10 maja 2019 r.

Ilość uczestników szkolenia jest ograniczona, warunkiem wpisania na listę uczestników jest przesłanie poprawnie wypełnionej karty zgłoszenia, decyduje kolejność zgłoszeń.

Zgłoszenia i szczegółowe informacje:

Zespół Metodyki Doradztwa i Doskonalenia Zawodowego.

Maria Szaszkiewicz
tel.: 12/ 424 05 54
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dorota Migocka
tel.: 12/ 424 05 54
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Do pobrania: