Centrum Doradztwa Rolniczego Oddział w Krakowie organizuje w dniach 29-31 maja 2019 roku Doroczne seminarium dla kierowników Działów Rozwoju Obszarów Wiejskich Ośrodków Doradztwa Rolniczego. Do udziału w seminarium zapraszamy także pracowników Działu Rozwoju Obszarów Wiejskich w Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie oraz jego Oddziałów. Tematem przewodnim tegorocznego seminarium będzie dziedzictwo kulturowe wsi.

Seminarium będzie cenną okazją do wymiany doświadczeń dla osób kierujących Działami Rozwoju Obszarów Wiejskich w jednostkach doradztwa rolniczego. Liczymy, że spotkanie wykorzystane także do stworzenia możliwie najlepszej oferty szkoleniowej CDR w kolejnych latach.

W ramach zajęć przewidziano wyjazd studyjny „Dziedzictwo kulturowe Łącka”, który odbędzie się 30 maja 2019 r. Zajęcia w pozostałe dni będą odbywać się w siedzibie Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział w Krakowie.

Część merytoryczna seminarium jest bezpłatna. Dla pracowników Ośrodków Doradztwa Rolniczego odpłatna jest jedynie część socjalna: wyżywienie, nocleg oraz serwis kawowy. Koszt uczestnictwa jednego przedstawiciela Ośrodka Doradztwa Rolniczego wynosi 347,00 zł. Istnieje możliwość zarezerwowania dodatkowego noclegu i wyżywienia w dniu 28.05.2019 (płatne dodatkowo). Seminarium jest w pełni bezpłatne dla pracowników Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie oraz jego Oddziałów.

Warunkiem udziału w seminarium jest wypełnienie i przesłanie karty zgłoszenia uczestnictwa w terminie do 22 maja 2019 roku na adres: Centrum Doradztwa Rolniczego Oddział w Krakowie; 31-063 Kraków; ul. Meiselsa 1 pocztą, fax-em na numer (12) 424 05 05 lub skanem na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Osoby do kontaktu:
W sprawach merytorycznych: Konrad Stępnik Kierownik w Dziale ROW CDR; tel. 608 467 500, (12) 424 05 36;
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
W sprawach organizacji i rekrutacji: Grzegorz Dziedzic, tel. 12 424 05 06;
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Do pobrania:
- Karta zgłoszenia uczestnictwa
- Harmonogram seminarium