Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział w Krakowie informuje, że w dniach 11-13 czerwca 2019 r. organizuje szkolenie pt. „Przepisy ochrony środowiska w gospodarstwie rolnym”, na które serdecznie zapraszamy doradców zajmujących się ochroną środowiska w otoczeniu gospodarstwa rolnego.

Podczas szkolenia zostaną omówione zagadnienia dotyczące norm i standardów ochrony środowiska w gospodarstwie rolnym wraz z aktualnymi informacjami o wprowadzonych zmianach w przepisach prawnych. Cześć merytoryczną poprowadzą pracownicy Inspekcji Ochrony Środowiska. W trakcie zajęć terenowych zostanie przeprowadzona kontrola spełniania norm ochrony środowiska w gospodarstwie i zostaną określone zalecenia dotyczące naprawy uchybień, a doradcy będą mogli poznać zasady pracy inspektora w trakcie kontroli.

Szkolenie rozpocznie się o godzinie 11.00 w Centrum Doradztwa Rolniczego Oddział Krakowie ul. Meiselsa 1. Istnieje możliwość skorzystania z noclegu w przeddzień szkolenia po uprzednim zgłoszeniu w karcie uczestnictwa (cena noclegu 70 zł). Kartę zgłoszenia uczestnictwa należy przesłać na załączonym formularzu do dnia 6 czerwca 2019 roku na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. O zakwalifikowaniu na szkolenie decyduje kolejność zgłoszeń. W przypadku rezygnacji z zarezerwowanego miejsca na szkoleniu, ze względów organizacyjnych prosimy powiadomić CDR O/Kraków, co najmniej na trzy dni przed rozpoczęciem szkolenia.

Termin: 11-13 czerwca 2019 roku. Szkolenie rozpocznie się 11 czerwca 2019r. o godz.11:00 w budynku CDR w Krakowie.

Warunki uczestnictwa: 

Koszt uczestnictwa dla pracowników Ośrodków Doradztwa Rolniczego wynosi 370 zł brutto (koszty noclegu i wyżywienia). Koszty dydaktyczne dla pracowników ODR w całości pokrywa Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział w Krakowie; koszt uczestnictwa dla pozostałych uczestników wynosi 550 zł brutto (koszty noclegu, wyżywienia i dydaktyki).

 

Kontakt: 

Grzegorz Dziedzic

Zespół Metodyki, Doskonalenia Zawodowego i Kontroli Doradztwa Rolniczego

tel. 12 424 05 06, e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Załączniki do pobrania: 

- Harmonogram 

- Karta zgłoszenia