Pracownicy CDR z krakowskiego oddziału włączyli się do obchodów Narodowego Dnia Dziecka zorganizowanych w ogrodach Kancelarii Prezesa Rady Ministrów.

Tłumy dzieci z rodzicami oczekiwały na otwarcie bramy do ogrodów Kancelarii przez dyrektor generalną KPRM Magdalenę Tarczewską-Szymańską oraz ministra energii Krzysztofa Tchórzewskiego. Po godzinie 10 dzieci mogły już rozpocząć całodzienną zabawę zagwarantowaną przez moc atrakcji przygotowanych przez ministerstwa, instytucje naukowe i państwowe, wojsko, uczelnie czy prywatne przedsiębiorstwa.
Na stoisku CDR O/Kraków zorganizowanym w ramach akcji Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi "Odpoczywaj na Wsi" przedstawiliśmy ofertę Ogólnopolskiej Sieci Zagród Edukacyjnych. Tym razem zaprezentowało się "Mazowieckie Sioło Julianówka", a szczególnym zainteresowaniem cieszyły się wyplatanki z siana. Wśród wielu atrakcji znalazły się m. in. konkursy dla dzieci na najładniejszą wyplatankę z ciekawymi nagrodami od Ministerstwa Rolnictwa, Polskiej Federacji Turystyki Wiejskiej i Centrum Doradztwa Rolniczego.