Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział w Krakowie organizuje w dniach 26 - 28.06.2019 r. szkolenie pn. "Planowanie Rozwoju Gospodarstwa". Szkolenie jest skierowane do doradców państwowych i prywatnych jednostek doradczych.

Głównym celem szkolenia jest nabycie wiedzy i umiejętności w zakresie sporządzania analizy ekonomicznej oraz opracowania planu rozwoju gospodarstw rolnego, który jest elementem metodyki świadczenia usług doradczych, a także zapoznanie uczestników z instrumentami wspomagającymi proces zarządzania gospodarstwem rolnym. W trakcie szkolenie przewidziana jest wizyta w gospodarstwie rolnym celem przeprowadzenia analizy. Wizyta odbędzie się w gospodarstwie położony w terenie górzystym powiat limanowski. Szkolenie poprowadzą pracownicy CDR O/Poznań i CDR/O Kraków.
Szkolenie odbędzie się w siedzibie CDR Oddział w Krakowie ul. Meiselsa 1.
Koszt uczestnictwa w trzydniowym szkoleniu wynoszą:
- dla doradców zatrudnionych w WODR: 359 zł (koszty socjalne: wyżywienie, serwis kawowy, dwa noclegi)
- dla doradców prywatnych: 400 zł (koszty socjalne: wyżywienie, serwis kawowy, dwa noclegi, oraz usługa edukacyjna)

Uwaga:
Szkolenie będzie mogło być zrealizowane w przypadku, kiedy chęć uczestnictwa w nim wyrazi co najmniej 20 osób. W związku z powyższym zwracamy się do wszystkich zainteresowanych z serdeczną prośbą o przesłanie wypełnionych kart uczestnictwa w szkoleniu do dnia 21.06.2018 r.
Kartę zgłoszenia oraz informację o uczestniku (do pobrania na stronie CDR) prosimy przesłać pod nr faxu: 12 424 05 05 lub mailem (skan) na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub pocztą tradycyjną.

Osoba do kontaktu:
- w sprawach merytorycznych szkolenia:
Rafał Galiak
Jednoosobowe Stanowisko ds. Ekonomiki i Organizacji Produkcji Rolnej
tel. 12 424 05 07, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

- w sprawie organizacji i rekrutacji:
Dorota Migocka
Zespół Metodyki doradztwa i Doskonalenia Zawodowego
tel. 12 424 05 54, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Załączniki do pobrania:
- Program szkolenia
- Karta zgłoszenia uczestnictwa dla pracowników ODR
- Karta zgłoszenia uczestnictwa dla pozostałych uczestników