Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział w Krakowie zaprasza na XVIII Ogólnopolskie Sympozjum Agroturystyczne pn. „Polskie dziedzictwo kulturowe szansą rozwoju turystyki wiejskiej”, które odbędzie się w dniach 14-16 października 2019 roku w Krakowie, w Hotelu „Vienna House Easy Cracow”, ul. Przy Rondzie 2.

Sympozjum jest wydarzeniem cyklicznym stanowiącym forum integracji środowisk skupionych wokół rozwoju turystyki wiejskiej oraz miejsce wymiany wiedzy i doświadczeń pomiędzy nauką, instytucjami publicznymi i praktyką.
Inicjatywę organizacji tegorocznej edycji Sympozjum podjęły wspólnie:
• Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział w Krakowie wraz z Oddziałami CDR w Poznaniu i Radomiu,
• Akademia Ignatianum w Krakowie,
• Polska Federacja Turystyki Wiejskiej „Gospodarstwa Gościnne”.
Konferencja jest dofinansowana z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich 2014-2020 w ramach Planu Operacyjnego Instytucji Zarządzającej i Jednostki Centralnej KSOW na lata 2018-2019. W ramach projektu uczestnicy mają zapewniony bezpłatny udział obejmujący:
• program merytoryczny: wykłady, seminaria tematyczne oraz warsztaty terenowe,
• komplet materiałów konferencyjnych;
• dwa noclegi w pokojach 2-osobowych w dniach 14/15 i 15/16.10.2019 r. oraz wyżywienie od obiadu 14.10.2019 r. do obiadu 16.10.2019 r.

Podróż z miejsca zamieszkania do Krakowa oraz podróż powrotna jest organizowana i finansowana indywidualnie przez uczestników.
Zgłoszenia udziału w Sympozjum przyjmujemy w nieprzekraczalnym terminie do dnia 10 września 2019 r. Formularz zgłoszenia należy wysłać na adres:
Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie, Oddział w Krakowie, ul. Meiselsa 1, 31-063 Kraków
fax. 12 424 05 05; e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
Zgłoszenie stanowi zobowiązanie do pełnego uczestnictwa w konferencji.

Szczegółowe bieżące informacje o Sympozjum oraz formularze do pobrania w wersji elektronicznej dostępne są na
www.agroturystyka.edu.pl/sympozjum2019

slogan