W dniach 7-8 września 2019 roku, w Nawojowej koło Nowego Sącza, odbyła się największa wystawa rolnicza w Małopolsce, Agropromocja 2019.

Podczas 29. edycji swoje stoisko promowało również Centrum Doradztwa Rolniczego Oddział w Krakowie. Wystawa stanowiła niepowtarzalną okazję do zaprezentowania różnorodnej oferty rynkowej firm działających w sferze agrobiznesu, dlatego też podczas tej edycji swój dorobek, wyroby i usługi prezentowało ponad 400 firm z branży rolniczej i okołorolniczej, wystawców indywidualnych oraz instytucji. Imprezie towarzyszyły pokazy, konkursy, występy zespołów artystycznych i inne atrakcje.

 Głównym punktem programu targów były podsumowania etapów wojewódzkich konkursów branżowych, w tym na "Najlepsze Gospodarstwo Agroturystyczne" oraz "Najlepsze Gospodarstwo Ekologiczne" w dwóch kategoriach: ekologia-środowisko i ekologiczne gospodarstwo towarowe. CDR Oddział Kraków współfinansował nagrody w dwóch konkursach. 

Agropromocja, z uwagi na swoją renomę i prestiż, stanowiła także atrakcję dla profesjonalnej publiczności, przedstawicieli instytucji i organizacji działających na rzecz wsi i rolnictwa, liczne rzesze mieszkańców miast i wsi oraz dziennikarzy prasy, radia i telewizji.