Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział w Krakowie organizuje szkolenie stacjonarne pt. „MAŁA WINNICA SPOSOBEM NA DODATKOWE DOCHODY” w dniach 20-22 listopada 2019 r. Do udziału w szkoleniu zapraszamy doradców zatrudnionych w Wojewódzkich Ośrodkach Doradztwa Rolniczego zajmujących się tematyką rozwoju obszarów wiejskich oraz przedsiębiorczością, szczególnie tych współpracujących z właścicielami winnic i winiarni oraz z gospodarstwami enoturystycznymi. 

Rekrutacja na szkolenie została zakończona!

Głównym celem szkolenia jest przekazanie doradcom rolnym praktycznych umiejętności w zakresie zakładania i prowadzenia winnicy, uprawy winorośli, wyrobu wina, a także zapoznanie ich z prawnymi i ekonomicznymi aspektami produkcji winiarskiej. Omawiana tematyka na zajęciach dotyczyć będzie zarówno zagadnień teoretycznych jak i ćwiczeń praktycznych w winnicy.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny. Uczestnicy pokrywają jedynie koszty zakwaterowania i wyżywienia tj. 359 zł. (2 noclegi i pełne wyżywienie od obiadu 20.11.2019 r. do obiadu w dniu 22.11.2019 r.).

Dla pozostałych uczestników koszt usług socjalnych zostaje powiększony o koszty dydaktyczne (łączny koszt szkolenia wynosi 520 zł).

Jak zapisać się na szkolenie?

Zgłoszenie udziału w szkoleniach prosimy przesłać na załączonych Kartach zgłoszenia uczestnictwa do dnia 15.11.2019 r. faxem pod numer 12 424 05 05 lub e-mailem (skan) na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. W przypadku dużej liczby zainteresowanych decyduje kolejność zgłoszeń.


Informacje w sprawie rekrutacji:

Zespół Metodyki Doradztwa i Doskonalenia Zawodowego

Maria Szaszkiewicz, tel. 12 424 05 54, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Opieka merytoryczna nad szkoleniem:

Dział Rozwoju Obszarów Wiejskich

Michał Wnęk, tel.: (12) 424-05-25, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 


Dokumenty do pobrania: 

- karta zgłoszenia
- harmonogram