Szkolenie e-learningowe pn.: "Efektywne metody zmniejszania smogu i niskiej emisji na obszarach wiejskich dla mieszkańców obszarów wiejskich". 

(powtórka szkolenia, które odbyło się dla doradców w terminie 6 marca – 12 kwietnia 2019 r.)

Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział w Krakowie organizuje szkolenie internetowe pn. „Efektywne metody zmniejszania smogu i niskiej emisji na obszarach wiejskich” w terminie od 25 listopada – 20 grudnia 2019 r. w oparciu o platformę e-learningową www.cdrkursy.edu.pl oraz tematyczne materiały szkoleniowe udostępnione na platformie wyłącznie zalogowanym uczestnikom. 

Do udziału w szkoleniu serdecznie zapraszamy głównie mieszkańców obszarów wiejskich.

Celem szkolenia jest przedstawienie możliwości zmniejszenia zanieczyszczeń powietrza, smogu i niskiej emisji poprzez zastosowanie sposobów ich ograniczania. Przedstawione zostaną m.in. przepisy prawne regulujące kwestie związane z niską emisją oraz metody zmniejszania ww. zanieczyszczeń.

Szkolenie składa się z czterech modułów szkoleniowych i testu:

MODUŁ 1: Źródła zanieczyszczenia powietrza

MODUŁ 2: Smog – definicja problemu, rodzaje, skutki

MODUŁ 3: Metody zmniejszania smogu i niskiej emisji

MODUŁ 4: Przepisy prawne

MODUŁ 5: Test zaliczeniowy

Szkolenie jest bezpłatne.

Osoby zakwalifikowane na szkolenie otrzymają potwierdzenie przyjęcia wraz z indywidualnym loginem i hasłem dostępu oraz instrukcją logowania. O uczestnictwie w szkoleniu decyduje terminowe dopełnienie zgłoszenia, a w przypadku dużej liczby chętnych kolejność zgłoszeń.

O zakwalifikowaniu się na szkolenie powiadomimy po zakończeniu rekrutacji. Uczestnicy szkolenia otrzymają zaświadczenie potwierdzające ukończenie formy edukacyjnej. Warunkiem otrzymania zaświadczenia jest uzyskanie minimum 70% sumy punktów za test rozwiązany w ramach szkolenia.

Doradców zainteresowanych uczestnictwem w szkoleniu prosimy o przesłanie karty zgłoszenia uczestnictwa mailem (skan) na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Rekrutacja ciągła do 16 grudnia 2019 r.

Uczestnicy szkolenia zobowiązani są do posiadania indywidualnego konta poczty elektronicznej. Jedyną aplikacją konieczną do korzystania z narzędzia szkoleniowego jest przeglądarka internetowa.


Osoby do kontaktu:

Zespół Metodyki Doradztwa i Doskonalenia Zawodowego

Maria Szaszkiewicz, tel. 12 424 05 54, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Opieka merytoryczna nad szkoleniem:

Stanowisko ds. Rolnictwa Ekologicznego i Działań Rolno-Środowiskowo-Klimatycznych

Waldemar Gorajczyk, tel. 12 424 05 02, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W sprawach technicznych:

Zespół Promocji i Wydawnictw

Bartłomiej Mitka, tel. 12 424 05 40, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Administrator Systemu Teleinformatycznego

Łukasz Obrzut, tel. 12 424 05 18, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Załączniki do pobrania:

- Harmonogram szkolenia

- Karta zgłoszenia uczestnictwa


Zapraszamy!