Kontynuując tradycję ostatnich lat Centrum Doradztwa Rolniczego Oddział w Krakowie organizuje w dniach 17-18 grudnia br.: VIII Doroczne Warsztaty dla Działów Promocji i Wydawnictw oraz Zastosowania Teleinformatyki. Tegoroczna tematyka warsztatów dotyczy perspektyw zastosowania bezzałogowych statków powietrznych (BSP) w rolnictwie oraz roli jednostek doradztwa rolniczego we wdrażaniu takich rozwiązań.

Zapraszamy do udziału pracowników jednostek doradztwa rolniczego w szczególności z Działów Zastosowania Teleinformatyki oraz Promocji i Wydawnictw, którzy zajmowaliby się w przyszłości obsługą techniczną platform bezzałogowych i systemów łączności, pozyskiwaniem dokumentacji fotograficznej, a także obróbką graficzną materiałów uzyskanych w czasie misji BSP.
Warsztaty odbędą się w Centrum Doradztwa Rolniczego Oddział w Krakowie, ul. Meiselsa 1. Rozpoczęcie planujemy w dn. 17 grudnia rejestracją uczestników od godz. 10.00. Zakończenie w dn. 18 grudnia ok. godz. 13.00.
Koszt uczestnictwa pracowników WODR wynosi 199 zł od osoby i obejmuje koszty noclegów, wyżywienia i serwisu kawowego w trakcie trwania szkolenia. Istnieje możliwość rezerwacji dodatkowego noclegu w przeddzień rozpoczęcia szkolenia w cenie 70 zł/os.
Kartę zgłoszenia uczestnictwa prosimy przesłać do 12 grudnia br. na adres: Centrum Doradztwa Rolniczego Oddział w Krakowie; 31-063 Kraków; ul. Meiselsa 1 pocztą, fax-em na numer (12) 424 05 05 lub skanem na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Informacje:
Krzysztof Kucia, Bartłomiej Mitka /Zespół Promocji i Wydawnictw/
Tel. 12 424 05 02, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Zgłoszenia:
Dorota Migocka / Zespół Metodyki Doradztwa i Doskonalenia Zawodowego/
Tel. 12 424 05 54, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Fax 12 424 05 05

Do pobrania:
- harmonogram szkolenia
- karta zgłoszenia