Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział w Krakowie organizuje szkolenie internetowe pn. „Efektywne metody zmniejszania smogu i niskiej emisji na obszarach wiejskich” w terminie od 6 kwietnia – 15 maja 2020 r. w oparciu o platformę e-learningową www.cdrkursy.edu.pl oraz tematyczne materiały szkoleniowe udostępnione na platformie wyłącznie zalogowanym uczestnikom.
Do udziału w szkoleniu serdecznie zapraszamy głównie mieszkańców obszarów wiejskich.

Celem szkolenia jest przedstawienie możliwości zmniejszenia zanieczyszczeń powietrza, smogu i niskiej emisji poprzez zastosowanie sposobów ich ograniczania. Przedstawione zostaną m.in. przepisy prawne regulujące kwestie związane z niską emisją oraz metody zmniejszania ww. zanieczyszczeń.
Szkolenie składa się z czterech modułów szkoleniowych i testu:
MODUŁ 1: Źródła zanieczyszczenia powietrza
MODUŁ 2: Smog – definicja problemu, rodzaje, skutki
MODUŁ 3: Metody zmniejszania smogu i niskiej emisji
MODUŁ 4: Przepisy prawne
MODUŁ 5: Test zaliczeniowy
Szkolenie bezpłatne.
Osoby zakwalifikowane na szkolenie otrzymają dane dostępu do szkolenia po zakończeniu rekrutacji.
Uczestnicy szkolenia otrzymają zaświadczenie potwierdzające ukończenie formy edukacyjnej. Warunkiem otrzymania zaświadczenia jest uzyskanie minimum 70% sumy punktów za test rozwiązany w ramach szkolenia.
Osoby zainteresowane uczestnictwem w szkoleniu prosimy o przesłanie karty zgłoszenia uczestnictwa mailem (skan) na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub faxem na nr. 12 425 05 05.
Rekrutacja przedłużona do dn. 15 maja 2020 r.
Uczestnicy szkolenia zobowiązani są do posiadania indywidualnego konta poczty elektronicznej. Jedyną aplikacją konieczną do korzystania z narzędzia szkoleniowego jest przeglądarka internetowa.

Szkolenie jest powtórzone, odbyło się dla doradców w marcu 2020 i latach wcześniejszych.

Osoby do kontaktu:
Zespół Metodyki Doradztwa i Doskonalenia Zawodowego
Maria Szaszkiewicz, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Opieka merytoryczna nad szkoleniem:
Stanowisko ds. Rolnictwa Ekologicznego i Działań Rolno-Środowiskowo-Klimatycznych
Waldemar Gorajczyk, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W sprawach technicznych:
Zespół Promocji i Wydawnictw
Bartłomiej Mitka, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Administrator Systemu Teleinformatycznego
Łukasz Obrzut, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W załączeniu:
- Harmonogram szkolenia
- Karta zgłoszenia uczestnictwa

Zapraszamy!