Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział w Krakowie organizuje szkolenie e-learningowe pn. „Zarzadzanie ryzykiem w organizacji” – II edycja. Szkolenie jest skierowane do osób, które nie uczestniczyły w szkoleniu realizowanym pod tym samym tytułem w grudniu 2019 r.

Szkolenie realizowane będzie w terminie od 06.04.2020 r. do 30.04.2020 r. w oparciu o platformę e-learningową www.cdrkursy.pl oraz tematyczne materiały szkoleniowe udostępnione na platformie. Uczestnicy w trakcie zajęć realizowanych w formie szkolenia na odległość zdobędą podstawową wiedzę na temat zasad zarządzania ryzykiem w organizacji publicznej.

Wszystkie materiały szkoleniowe będą dostępne w terminie od 06.04.2020 r. do 30.04.2020 r. w celu możliwości wybrania dogodnego czasu samokształcenia. Uczestnicy szkolenia otrzymają zaświadczenie potwierdzające ukończenie formy edukacyjnej, warunkiem otrzymania zaświadczenia jest udzielenie minimum 70% poprawnych odpowiedzi w teście końcowym.

Rekrutacja na szkolenie będzie prowadzona w sposób ciągły od dnia 02.04.2020 r. (także w trakcie trwania szkolenia).

Kartę zgłoszenia uczestnictwa prosimy przesłać wyłącznie mailem (skan lub zdjęcie) na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Osoby zakwalifikowane na szkolenie otrzymają potwierdzenie wraz z indywidualnym loginem i hasłem dostępu oraz instrukcją logowania. O terminie udostępnienia szkolenia poszczególnym osobom będzie decydować dopełnienie formalności związanych ze zgłoszeniem (przesłanie karty zgłoszenia uczestnictwa). W przypadku dużej liczby chętnych decydować będzie kolejność

Osoby do kontaktu:

- w sprawach merytorycznych:

Grzegorz Dziedzic - Zespół Metodyki Doradztwa i Doskonalenia Zawodowego e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

- w sprawach organizacji i rekrutacji:

Dorota Migocka - Zespół Metodyki Doradztwa i Doskonalenia Zawodowego e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

- w sprawach technicznych i dostępności do platformy e-learningowej:

Bartłomiej Mitka – Zespół Promocji i Wydawnictw e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Krzysztof Kucia – Zespół Promocji i Wydawnictw e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Do pobrania: