Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział w Krakowie organizuje szkolenie e-learningowe dla doradców ODR pn.  Organizacja usług społecznych w gospodarstwach rolnych – koncepcja opiekuna, menedżera i specjalisty w gospodarstwie społecznym. Szkolenie odbędzie się w terminie od 27.04.2020 r. do 18.05.2020 r. na platformie edukacyjnej www.cdrkursy.pl.

Oferta skierowana jest szczególnie do doradców, w których zakresie kompetencji znajdują się zagadnienia związane z rolnictwem wielofunkcyjnym. Materiały szkoleniowe stanowią rezultat międzynarodowego projektu pn. „Care-T-Farms”. Szkolenie jest ukierunkowane na pogłębienie wiedzy z zakresu rolnictwa społecznego oraz umiejętności zarządzania usługami opiekuńczymi i terapeutycznymi dla osób o specjalnych potrzebach. Poszczególne moduły szkolenia odpowiadają poziomowi kształcenia od 3 do 6 w systemie EQF.

Warunkiem ukończenia szkolenia jest aktywne uczestnictwo i pozytywny wynik testów zaliczeniowych. Uprawnieni uczestnicy otrzymają zaświadczenie o ukończeniu formy edukacyjnej.

Rekrutacja na szkolenie jest prowadzona w sposób ciągły od 22.04.2020 (także w trakcie trwania szkolenia), jednak nie dłużej niż do 6 maja 2020 r. Kartę zgłoszenia uczestnictwa prosimy przesłać wyłącznie mailem (skan lub zdjęcie) na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Osoby zakwalifikowane na szkolenie otrzymają potwierdzenie udziału wraz z indywidualnym loginem i hasłem dostępu oraz instrukcją logowania. O terminie udostępnienia szkolenia poszczególnym osobom będzie decydować dopełnienie formalności związanych ze zgłoszeniem.

Osoby do kontaktu:

- w sprawach merytorycznych:

Elżbieta Dziasek, Dział Rozwoju Obszarów Wiejskich, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

- w sprawach organizacji i rekrutacji:

Dorota Migocka - Zespół Metodyki Doradztwa i Doskonalenia Zawodowego e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

- w sprawach technicznych i dostępności do platformy e-learningowej:

Bartłomiej Mitka – Zespół Promocji i Wydawnictw, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Krzysztof Kucia – Zespół Promocji i Wydawnictw, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Do pobrania: