Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział w Krakowie organizuje kolejną edycję szkolenia internetowego pn. „Sprzedaż produktów lokalnych przez Internet” w terminie od 25.05.do 15.06.2020 r. Szkolenie adresowane jest do doradców zatrudnionych w wojewódzkich ośrodkach doradztwa rolniczego. Do udziału w szkoleniu zapraszamy w szczególności osoby odpowiedzialne za rozwój przedsiębiorczości na obszarach wiejskich.

Udział w szkoleniu umożliwi przekazanie uczestnikom praktycznej wiedzy z zakresu zasad e-marketingu w kreowaniu produktu lokalnego oraz przedstawienie nowoczesnych narzędzi służących podnoszeniu jakości świadczonych usług przy pomocy Internetu oraz sposobu promocji i sprzedaży produktów lokalnych za pomocą tychże narzędzi. Narzędzia te w obecnych czasach są ważnym elementem w rozwoju przedsiębiorczości i rolnictwa na obszarach wiejskich. Sklep internetowy lokalnego przedsiębiorcy czy rolnika oparty o nowoczesne nośniki informacji i formy sprzedaży w zdecydowany sposób przyczynia się do rozwoju firmy czy gospodarstwa rolnego zwiększenia dochodowości.

Cel związany jest ze wsparciem bezpośredniej sprzedaży produktów lokalnych przez Internet oraz odpowiada na potrzebę wynikającą z obecnej sytuacji tworzenia przez ośrodki doradztwa rolniczego m.in. e-bazarków.

Szkolenie składa się z sześciu lekcji:

Lekcja 1: Sklep internetowy – zasady działania

Lekcja 2: Założenie sklepu internetowego krok po kroku

Lekcja 3: Rodzaje sklepów internetowych – jak wybrać najlepszy

Lekcja 4: Sprzedaż produktów poprzez sklep internetowy – warunki sprzedaży

Lekcja 5: Różne możliwości sprzedaży przez Internet

Lekcja 6: Jak prowadzić sklep internetowy, aby odnieść sukces?

Materiały szkoleniowe będą dostępne na platformie e-learningowej www.cdrkursy.pl

Uczestnicy szkolenia otrzymają Zaświadczenie potwierdzające ukończenie formy edukacyjnej. Warunkiem otrzymania zaświadczenia jest udzielenie minimum 70% sumy poprawnych odpowiedzi z testu jednokrotnego wyboru.

Rekrutacja na szkolenie trwa do 8.06.2020 r. Kartę zgłoszenia uczestnictwa prosimy przesłać mailem (skan) na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Udział w szkoleniu dla doradców z ośrodków doradztwa rolniczego jest bezpłatny.

Osoby zakwalifikowane na szkolenie otrzymają potwierdzenie przyjęcia wraz z indywidualnym loginem i hasłem dostępu oraz instrukcją logowania. O uczestnictwie w szkoleniu decyduje terminowe dopełnienie zgłoszenia.

Osoby do kontaktu:

w sprawach merytorycznych szkolenia:

Karolina Boba - Dział Rozwoju Obszarów Wiejskich, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

w sprawach organizacji i rekrutacji:

Maria Szaszkiewicz - Zespół Metodyki Doradztwa i Doskonalenia Zawodowego, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

w sprawach technicznych:

Bartłomiej Mitka – Zespół Promocji i Wydawnictw, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Łukasz Obrzut - Administrator Systemu Teleinformatycznego, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Do pobrania:

Harmonogram szkolenia

Karta zgłoszenia uczestnictwa

Zapraszamy!