Centrum Doradztwa Rolniczego Oddział w Krakowie zaprasza w dn. 3-4 września br. na seminarium pt. „Społeczny wymiar drobnych gospodarstw rolnych w aspekcie rozwoju obszarów wiejskich” skierowane do doradców i specjalistów Wojewódzkich Ośrodków Doradztwa Rolniczego.

Głównym celem seminarium jest przekazanie doradcom rolnym wiedzy z zakresu sytuacji oraz wyzwań jakie stawia przed drobnymi gospodarstwami rolnymi nowa perspektywa WPR, oraz wskazanie obszarów działania i roli doradztwa publicznego dla tej grupy rolników.

Ponadto celem kształcenia jest: 

- wskazanie wpływu WPR na zmiany strukturalne w polskim rolnictwie,

- pokazanie kierunków zmian demograficznych związanych z dokonującymi się przemianami w strukturze gospodarstw  na obszarach wiejskich,

- zapoznanie uczestników szkolenia z problemami drobnych gospodarstw rolnych w UE oraz sposobami rozwiązywania tych problemów.

Szkolenie odbędzie się w dniach 3-4.09.2013 r. w Oddziale CDR w Krakowie, 

ul. Meiselsa 1, 31-065 Kraków. Rozpoczęcie szkolenia 3.09.2013 r. o godz. 12:00. 

Część merytoryczna szkolenia jest bezpłatna dla pracowników WODR. Odpłatność za część socjalną wynosi 180 zł. 

Należność za usługi socjalne związane z uczestnictwem w szkoleniu należy przekazać na nasze konto: PL 53 1130 1150 0012 1244 9920 0004 zgodnie z otrzymanym rachunkiem.

Doradców, którzy są zainteresowani udziałem w niniejszym szkoleniu prosimy o przesłanie wypełnionych kart zgłoszenia uczestnictwa w szkoleniu oraz informacji o uczestniku (w załączniku) mailem (skan) na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub pod nr faxu: 12 424 05 05 lub pocztą tradycyjną w terminie do 24 sierpnia 2013 roku.

Opiekę merytoryczną nad seminarium sprawuje Łukasz Jawny, Dział Rozwoju Obszarów Wiejskich, tel. 12 424 05 20, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Informacji w sprawie rekrutacji udziela Grzegorz Dziedzic z Zespołu Metodyki, Doskonalenia Zawodowego i Kontroli Doradztwa Rolniczego - tel.: 12 424 05 06 , e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Do pobrania:

Harmonogram

Karta zgłoszenia uczestnictwa

Informacja o uczestniku