Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział w Krakowie organizuje szkolenie e-learningowe pn. „Ogród przydomowy – piękny i użytkowy”. Szkolenie odbędzie się w terminie od 31.08.2020 r. do 25.09.2020 r. na platformie cdrkursy.pl

Szkolenie adresowane jest do specjalistów i doradców zatrudnionych w wojewódzkich ośrodkach doradztwa rolniczego.

Celem szkolenia jest podniesienie kompetencji doradców z zakresu projektowania ogrodu
i przestrzegania zasad sztuki ogrodowej. W szczególności szkolenie jest kierowane do specjalistów ds. rozwoju obszarów wiejskich i wiejskiego gospodarstwa domowego, w tym do organizatorów konkursów na najpiękniejszy ogród w gminie lub powiecie oraz innej działalności związanej z estetyzacją zagrody wiejskiej.

Uczestnik szkolenia nabędzie wiedzę i umiejętności w zakresie podstawowym dot. zasad sztuki ogrodowej oraz prawidłowego planowania nowych nasadzeń.

Szkolenie składa się z pięciu modułów szkoleniowych:

  1. Style ogrodów – przedstawienie głównych zasad architektonicznych
  2. Planowanie ogrodu – dobór stanowiska
  3. Projektowanie ogrodu – podstawowe założenia
  4. Zasady sadzenia roślin – wybór stylu nasadzeń
  5. Przydomowy warzywniak i ogród ziołowy - rośliny użytkowe w ogrodzie

Uczestnicy szkolenia otrzymają zaświadczenie o ukończeniu szkolenia. Warunkiem otrzymania zaświadczenia jest pozytywny wynik testu zaliczeniowego - co najmniej 70% poprawnych odpowiedzi.

Rekrutacja na szkolenie jest prowadzona w sposób ciągły, także w trakcie trwania szkolenia do dnia 17.09.2020 r.

Kartę zgłoszenia uczestnictwa prosimy przesłać wyłącznie mailem (skan lub zdjęcie) na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Udział w szkoleniu dla doradców z ośrodków doradztwa rolniczego jest bezpłatny.

Osoby zakwalifikowane na szkolenie otrzymają potwierdzenie udziału wraz z indywidualnym loginem i hasłem dostępu oraz instrukcją logowania. O terminie udostępnienia szkolenia poszczególnym osobom będzie decydować dopełnienie formalności związanych ze zgłoszeniem.

Osoby do kontaktu:

- w sprawach merytorycznych:

Malwina Kamińska, Dział Rozwoju Obszarów Wiejskich, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

- w sprawach organizacji i rekrutacji:

Grzegorz Dziedzic - Zespół Metodyki Doradztwa i Doskonalenia Zawodowego, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ania Ryczaj –Dział Rozwoju Obszarów Wiejskich, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

- w sprawach technicznych i dostępności do platformy e-learningowej:

Bartłomiej Mitka – Zespół Promocji i Wydawnictw, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Krzysztof Kucia – Zespół Promocji i Wydawnictw, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Łukasz Obrzut – Administrator Systemu Teleinformatycznego, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Do pobrania:


Zapraszamy!