Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział w Krakowie organizuje szkolenie pt. „Rozliczenie inwestycji w gospodarstwie rolnym – zobowiązania wybranych działań PROW 2014-2020”, które odbędzie się w terminie od 12.11.2020 - 16.12.2020 roku, na które zapraszamy doradców zajmujących się pomocą rolnikom w wypełnianiu dokumentów aplikacyjnych.
Rekrutacja na szkolenie zakończona. 

Szkolenie realizowane będzie w formie e-learningu. Podczas szkolenia omówione zostaną zagadnienia dotyczące zobowiązań dla beneficjenta wynikające z wybranych działań wspierających gospodarstwa rolne w ramach PROW 2014-2020 r. oraz sankcji wynikających z braku realizacji umowy lub decyzji.
Szkolenie jest skierowane do wszystkich zainteresowanych tematyką rozwoju obszarów wiejskich, w szczególności doradców wspierających rozwój działalności rolniczej.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny.

Rekrutacja na szkolenie będzie trwała od 28 października do 9 listopada 2020 roku. Tematyczne materiały szkoleniowe będą udostępnione sukcesywnie, na platformie szkoleniowej CDR o/Kraków www.cdrkursy.edu.pl wyłącznie zalogowanym uczestnikom od dnia 12 listopad 2020 roku.
Osoby zakwalifikowane na szkolenie otrzymają potwierdzenie przyjęcia wraz z indywidualnym loginem i hasłem dostępu oraz instrukcją logowania.
O uczestnictwie w szkoleniu decyduje terminowe dopełnienie zgłoszenia, a w przypadku dużej liczby chętnych kolejność zgłoszeń.
Kartę zgłoszenia prosimy przesłać mailem (skan) na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., pod nr faxu: 12 424 05 05 lub pocztą tradycyjną.
Uczestnicy szkolenia otrzymają zaświadczenie potwierdzające ukończenie formy edukacyjnej. Warunkiem otrzymania zaświadczenia jest uzyskanie minimum 70% sumy poprawnych odpowiedzi w teście, do którego będzie można przystąpić po ukończeniu wszystkich modułów szkolenia.

Osoby do kontaktu:
- w sprawach merytorycznych:
Joachim Kempka, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.;
- w sprawach organizacji i rekrutacji:
Maria Szaszkiewicz - Zespół Metodyki Doradztwa i Doskonalenia Zawodowego
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
- w sprawach technicznych:
Bartłomiej Mitka – Zespół Promocji i Wydawnictw
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Krzysztof Kucia – Zespół Promocji i Wydawnictw
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Zapraszamy do udziału w szkoleniu!