Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział w Krakowie zaprasza doradców i specjalistów ODR na szkolenie w formie webinarium pn. „Sieciowe produkty w turystyce wiejskiej – od teorii do praktyki”. Szkolenie odbędzie się na platformie MS Teams w dniu 2 grudnia 2020 roku (środa) w godz. 10.00 – 13.45.

Celem szkolenia jest wyposażenie doradców zajmujących się problematyką rozwoju obszarów wiejskich w wiedzę teoretyczną i praktyczną na temat tworzenia oferty sieciowej w turystyce wiejskiej i poszerzenie kompetencji w zakresie wsparcia współpracy mieszkańców wsi w budowaniu przewagi konkurencyjnej poprzez pakiety turystyczne.
Doradców zainteresowanych udziałem w szkoleniu, prosimy o przesłanie wypełnionych Kart zgłoszenia uczestnictwa w terminie do 27 listopada 2020 roku mailem (skan lub zdjęcie) na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc na platformie szkoleniowej, o przyjęciu na webinarium będzie decydować kolejność zgłoszeń. Zakwalifikowani uczestnicy otrzymają przed szkoleniem link z indywidualnym dostępem do szkolenia.
Uczestnicy otrzymają Zaświadczenia o uczestniczeniu w szkoleniu.

Udział w zajęciach dydaktycznych dla doradców ODR jest bezpłatny.


Osoby do kontaktu:
w sprawach merytorycznych szkolenia:
Elżbieta Dziasek – DROW, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
w sprawach organizacji i rekrutacji:
Maria Szaszkiewicz - ZMiDZ , e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
w sprawach technicznych:
Krzysztof Kucia – ZPW, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Do pobrania:

- Harmonogram szkolenia
- Karta zgłoszenia uczestnictwa


Serdecznie zapraszamy!