Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział w Krakowie zaprasza doradców i specjalistów ODR na webinarium pn. „Odpowiedzialność cywilna w przedsiębiorstwach zlokalizowanych na obszarach wiejskich i w gospodarstwach rolnych”. Szkolenie odbędzie się na platformie MS Teams w dniu 15 grudnia 2020 roku w godz. 9:15-12:15.

Szkolenie jest skierowane do wszystkich doradców zainteresowanych tematyką rozwoju obszarów wiejskich, w szczególności zajmujących się przedsiębiorczością na obszarach wiejskich, oraz minimalizowaniem ryzyka w gospodarstwach rolnych i przedsiębiorstwach.
Głównym celem szkolenia jest nabycie podstawowej wiedzy dotyczącej regulacji prawnych z zakresu odpowiedzialności cywilnej oraz umiejętność rozumienia i oceny tego ryzyka. Cele szczegółowe dotyczą przedstawienia podstawowych zagadnień z zakresu ograniczenia odpowiedzialności ubezpieczyciela a także wyłączeń w obowiązkowych ubezpieczeniach OC rolnika.

Udział w zajęciach dydaktycznych dla doradców ODR jest bezpłatny.

Uczestnicy na zakończenie otrzymają Zaświadczenia o uczestniczeniu w szkoleniu.
Zgłoszenia uczestnictwa na załączonym formularzu w formie skanu lub zdjęcia prosimy przesłać mailem na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 14.12.2020r. Każdy zgłoszony uczestnik otrzyma link do seminarium na indywidualne wskazane w zgłoszeniu konto poczty elektronicznej. Wymagane jest jedynie posiadanie stabilnego łącza internetowego oraz dowolnej przeglądarki internetowej. Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc na platformie szkoleniowej, o przyjęciu na webinarium będzie decydować kolejność zgłoszeń.


Osoby do kontaktu:

w sprawach merytorycznych szkolenia:
Michał Wnęk – DROW, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
w sprawach organizacji i rekrutacji:
Maria Szaszkiewicz – ZMiDZ, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
w sprawach technicznych:
Krzysztof Kucia – ZPW, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. 12 424 05 02
Bartłomiej Mitka – ZPW, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. 12 424 05 40
Piotr Tatar – ZPW, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. 12 424 02


Do pobrania:

- Harmonogram szkolenia
- Karta zgłoszenia uczestnictwa


Serdecznie zapraszamy!