Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział w Krakowie zaprasza doradców i specjalistów z ODR na webinarium pn. „Jak czytać rachunek za energię elektryczną?” Szkolenie odbędzie się na platformie MS Teams w dniu 28 stycznia 2021 roku w godz. 9:30-12:30.
Uwaga: Rakrytacja na szkolenie została zakończona.

Szkolenie jest skierowane do doradców zainteresowanych tematyką rozwoju obszarów wiejskich. Głównym celem szkolenia jest przedstawienie zagadnień związanych z polskim systemem energetycznym, analizą rachunku za energię a także omówienie najnowszych zmian w przepisach m.in. wprowadzenie od 1 stycznia 2021 r. opłaty mocowej.

Udział w zajęciach dydaktycznych dla doradców z ODR jest bezpłatny.


Uczestnicy na zakończenie otrzymają Zaświadczenia o uczestniczeniu w szkoleniu.
Zgłoszenia uczestnictwa na załączonym formularzu w formie skanu lub zdjęcia prosimy przesłać mailem na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 22.01.2021r. Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc na platformie szkoleniowej, o przyjęciu na webinarium będzie decydować kolejność zgłoszeń. Każdy zakwalifikowany uczestnik otrzyma link do seminarium na indywidualne wskazane w zgłoszeniu konto poczty elektronicznej. Wymagane jest jedynie posiadanie stabilnego łącza internetowego oraz dowolnej przeglądarki internetowej.


Osoby do kontaktu:

w sprawach merytorycznych szkolenia:
Waldemar Gorajczyk – SREPR, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
w sprawach organizacji i rekrutacji:
Dorota Migocka– ZMiDZ, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
w sprawach technicznych:
Krzysztof Kucia – ZPW, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. 12 424 05 02
Bartłomiej Mitka – ZPW, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. 12 424 05 40
Piotr Tatar – ZPW, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. 12 424 05 02


Do pobrania:

- Harmonogram szkolenia

Serdecznie zapraszamy!