Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział w Krakowie informuje, że w dniu 4 lutego 2021 roku organizuje szkolenie w formie webinarium pt. „Kiedy rolnik może zrezygnować z zasad ogólnych VAT i wrócić na ryczałt?”
Uwaga: W dniu dzisiejszym (18.01.2021 r.) rekrutacja została zakończona, z racji dużej ilości zgłoszeń zostanie zorganizowane dodatkowe szkolenie, o terminie poinformujemy niebawem.

Do udziału w szkoleniu zapraszamy doradców, realizujących zadania z zakresu ekonomiki produkcji rolnej. Szkolenie odbędzie się w formie webinarium na platformie MS Teams. Podczas szkolenia omówione zostaną przepisy dotyczące rolników będących płatnikami VAT-u na zasadach ogólnych, a także reguły powrotu z zasad ogólnych rozliczenia VAT-u na ryczałt wraz z kwestiami prawnymi. Uczestnicy będą mieć możliwość zadawania pytań prowadzącemu za pomocą czatu.
Zgłoszenia uczestnictwa na załączonym formularzu prosimy przesłać do 28 stycznia br. Wyłącznie mailem na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc na platformie szkoleniowej, o przyjęciu na webinarium będzie decydować kolejność zgłoszeń. Każdy zakwalifikowany uczestnik otrzyma link do seminarium na indywidualne wskazane w zgłoszeniu konto poczty elektronicznej. Wymagane jest jedynie posiadanie stabilnego łącza internetowego oraz dowolnej przeglądarki internetowej.
Szkolenie rozpocznie się o godzinie 11.00 po zalogowaniu się na platformie MS Teams.

Osoby do kontaktu:
w sprawach merytorycznych szkolenia:
Joachim Kempka, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Rafał Galiak, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
w sprawach organizacji i rekrutacji:
Maria Szaszkiewicz, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
w sprawach technicznych:
Krzysztof Kucia – ZPW, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Bartłomiej Mitka – ZPW, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Piotr Tatar – ZPW, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Do pobrania:
- Harmonogram szkolenia

Serdecznie zapraszamy!