Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział w Krakowie w dniu 19 lutego 2021r. organizuje webinarium pt. „Projektowanie ogrodu przydomowego”. Szkolenie adresowane jest do specjalistów i doradców zatrudnionych w ośrodkach doradztwa rolniczego. Do udziału w szkoleniu zaproszone są w szczególności osoby odpowiedzialne za wspieranie działań na rzecz poprawy estetyki i zachowania dziedzictwa kulturowego obszarów wiejskich.

Celem szkolenia jest przybliżenie odbiorcom głównych zasad projektowania ogrodów przydomowych z dbałością o funkcje jakie ogród ma spełniać dla jego przyszłych użytkowników. Wśród poruszanych zagadnień omówione zostaną również najnowsze trendy w projektowaniu ogrodów, zwracające uwagę na ogrody naturalistyczne i wykorzystanie rodzimych gatunków roślin w ich tworzeniu.
Doradców zainteresowanych udziałem w szkoleniu, prosimy o przesłanie wypełnionych Kart zgłoszenia uczestnictwa w terminie do 15 lutego 2021 roku mailem (skan) na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
Szkolenie będzie realizowane poprzez platformę MS Teams. Platforma ta posiada limit 120 uczestników. Osoby zgłoszone powyżej tego limitu będą mogły uczestniczyć w nadawanej równolegle transmisji wykładu na naszym kanale YouTube. Jedyną różnicą podczas tego przekazu jest brak możliwości zadawania pytań w czasie rzeczywistym.
O dostępie do szkolenia na platformie MS Teams będzie decydować kolejność zgłoszeń.
Do udziału w szkoleniu wymagany jest indywidualny adres poczty elektronicznej. Zakwalifikowani uczestnicy otrzymają przed szkoleniem link z dostępem do szkolenia.
Uczestnicy otrzymają Zaświadczenie o uczestniczeniu w szkoleniu.

Udział w zajęciach dydaktycznych dla doradców ODR jest bezpłatny.

Osoby do kontaktu:

- w sprawach organizacji i rekrutacji:
Dorota Migocka – Zespół Metodyki Doradztwa i Doskonalenia Zawodowego,
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
- w sprawach merytorycznych szkolenia:
Malwina Kamińska – Dział Rozwoju Obszarów Wiejskich,
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
- w sprawach technicznych:
Krzysztof Kucia – ZPW, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Bartłomiej Mitka – ZPW, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Piotr Tatar – ZPW, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Do pobrania:
• Karta zgłoszenia uczestnictwa
• Harmonogram

Serdecznie zapraszamy!