Centrum Doradztwa Rolniczego Oddział w Krakowie organizuje w dniach 2-4 października 2013 roku szkolenie dla Lokalnych Grup Rybackich i Lokalnych Grup Działania na temat: „Metodyka budowy oddolnych zintegrowanych strategii rozwoju obszaru z wykorzystaniem wsparcia z wielu funduszy”.

Szkolenie będzie miało charakter metodyczny przygotowujący Lokalne Grupy Rybackie i Lokalne Grupy Działania do opracowania planu strategicznego zgodnie z uniwersalnymi zasadami zarządzania rozwojem obszaru. Program szkolenia będzie realizowany poprzez wykłady i zajęcia praktyczne.

Zajęcia praktyczne  będą prowadzone metodami aktywnymi co pozwoli uczestnikom nabyć umiejętności niezbędne przy organizowaniu i realizacji  procesu budowania planu strategicznego dla obszaru LGD.

W celu uzyskania jak najlepszych efektów edukacyjnych,  jego uczestnicy na dwa dni przed rozpoczęciem zajęć otrzymają materiały z którymi powinni się zapoznać, co umożliwi pełne skorzystanie z oferowanego programu. Integralną częścią informacji o organizowanym szkoleniu jest szczegółowy program, w załączeniu, który pozwoli Państwu poznać zakres tematyczny poszczególnych zajęć.

Jesteśmy przekonani, że uczestnicy szkolenia poznając od strony teoretycznej i praktycznej zasady budowania planu strategicznego rozwoju obszaru nabędą kompetencje, które ułatwią im, po ukazaniu się aktów prawnych na lata 2014 – 2020 opracowanie strategii dla obszaru swojej LGD.

Koszt uczestnictwa w trzydniowym szkoleniu obejmujący 2 noclegi w pokojach 2-3 osobowych o standardzie ***, wyżywienie, materiały szkoleniowe, koszty dydaktyczne wyniesie ok. 686,00 zł netto (796,28 zł brutto) – licząc 25 uczestników szkolenia.

Składniki kosztorysu na 1 osobę przy założeniu 25 uczestników bez kosztów wyjazdu studyjnego:

  Koszt netto zł Koszt brutto zł
Noclegi 160,00 172,80
Wyżywienie 156,00 168,48
Materiały szkoleniowe 30,00 37,00
Koszty dydaktyczne 340,00 418,00

Uwaga:

Szkolenie będzie mogło być zrealizowane w przypadku, kiedy chęć uczestnictwa w nim wyrazi co najmniej 25 osób. W związku z powyższym zwracamy się do tych z Państwa, którzy są zainteresowani szkoleniem z serdeczną prośbą o przesłanie wypełnionych kart  uczestnictwa w szkoleniu w terminie do 20 września  2013 roku.
Po upływie tego terminu (w dniu 23 września 2013) wszystkim zainteresowanym udziałem w szkoleniu potwierdzimy drogą e-mail aktualność naszej oferty oraz podamy numer konta na które po zrealizowanym szkoleniu należy dokonać wpłaty należności za szkolenie.

Zajęcia realizowane będą w CDR Oddział w Krakowie przy ul Meiselsa 1.

Kartę zgłoszenia oraz informację o uczestniku (do pobrania poniżej) prosimy przesłać pod nr faxu: 12 424 05 05 lub mailem (skan) na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub pocztą tradycyjną na adres CDR Oddział w Krakowie;  ul. Meiselsa 1; 31-063 Kraków do 20 września 2013 r.

Osoby do kontaktu:

- w sprawie organizacji i rekrutacji:

Jadwiga Nowakowska – Dział Rozwoju Obszarów Wiejskich
tel. 12 424 05 25; e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

- opieka merytoryczna szkolenia:
dr. Leszek Leśniak – Dział Rozwoju Obszarów Wiejskich
tel. 12 424 05 03; e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Do pobrania:

- szczegółowy program szkolenia
- karta zgłoszenia uczestnictwa
- informacja o uczestniku