okladka maszyny1W niniejszej publikacji przedstawiono wytyczne dotyczące wyposażania gospodarstw w sprzęt rolniczy, w tym algorytmy i kryteria oceny racjonalności doboru oraz wykorzystania wybranych maszyn i urządzeń rolniczych przede wszystkim pod kątem inwestycji realizowanych w gospodarstwie rolnym.

Kraków 2019

Zapraszamy do lektury broszury informacyjnej podsumowującej wyjazd studyjny w ramach projektu pn. „Produkty lokalne w systemach, jakości żywności i krótkich łańcuchach dostaw na przykładzie Włoch”. Wyjazd studyjny został zrealizowany w dniach 20 – 28 października 2019 r.

Zapraszamy do lektury broszury pt. "Analiza opłacalności odnawialnych źródeł energii na przykładzie gospodarstwa rolnego" - autorstwa Rafała Galiaka, specjalisty do spraw ekonomiki i zarządzania gospodarstwem CDR/O Kraków. 

Zapraszamy do lektury publikacji pt. "Czy rolnictwo ekologiczne jest alternatywą dla gospodarstwa konwencjonalnego?" - autorstwa Joachima Kempki, specjalisty do spraw systemów i technologii w rolnictwie O/CDR Kraków. 

Zapraszamy do zapoznania się z broszurą informacyjną z wyjazdu studyjnego odbytego w ramach projektu „Gospodarstwo opiekuńcze w rozwoju obszarów wiejskich – wyjazd studyjny"