Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział w Krakowie informuje, że w dniach 26-27 czerwca 2021 r. (sobota-niedziela) organizuje szkolenie uzupełniające pn.: "Doradztwo dotyczące środków ochrony roślin" przeznaczone dla osób chcących przedłużyć ważność zaświadczenia uprawniającego do sprzedawania środków ochrony roślin lub prowadzenia doradztwa w tym zakresie. Posiadanie ważnego zaświadczenia o ukończeniu szkolenia, jest warunkiem wymaganym od osób sprzedających lub doradzających w zakresie środków ochrony roślin. 

 

Tematyka zajęć zgodna jest z obowiązującymi przepisami. Uczestnicy otrzymają zaświadczenie ważne przez 5 lat.

Sposób realizacji szkolenia jest zgodny z rozporządzeniem Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi z dnia 3 marca 2021 r. zmieniającym rozporządzenie w sprawie szkoleń w zakresie środków ochrony roślin (Dz.U. 2021 poz. 413).

 

Szkolenie odbędzie się:

  • część teoretyczna w formie zdalnej w czasie rzeczywistym na platformie ClickMeeting w dniu 26.06.2021 r. od godziny 9.00 do 15.00,
  • egzamin w formie stacjonarnej w dniu 27.06.2021 r.w siedzibie Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział w Krakowie, ul. Meiselsa 1, od godziny 9.00 do 9.30.

Warunkiem ukończenia szkolenia jest jednoczesne spełnienie poniższych warunków:

  1. pozostanie zalogowanym na platformie w czasie trwania szkolenia (od rozpoczęcia do zakończenia)
  2. wpisanie się na listę obecności za każdym razem, gdy pojawi się na ekranie formularz listy obecności.


Ukończenie szkolenia uzupełniającego jest warunkiem dopuszczenia do egzaminu.

Wymagania techniczno-organizacyjne uczestnictwa w szkoleniu:

  • posiadanie komputera lub laptopa, z możliwością korzystania z połączenia sieciowego,
  • zaktualizowanej przeglądarki internetowej Google Chrome, Mozilla Firefox, Microsoft Edge (nie jest wymagane instalowanie dodatkowych aplikacji),
  • stabilnego łącza internetowego, najlepiej podłączonego bezpośrednio do komputera (połączenie przez Wi-Fi może być niestabilne),
  • indywidualnego adresu mailowego (podanego w karcie zgłoszenia).

Jednocześnie informujemy, że Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział w Krakowie na czas trwania szkolenia jest zobowiązane udostępnić Wojewódzkiemu Inspektorowi Ochrony Roślin i Nasiennictwa bezpośredni dostęp on-line do prowadzonego szkolenia.

 

Należność za udział w szkoleniu 250 zł/ brutto.

Płatności należy dokonać przelewem na konto:

Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie O/ Kraków,

ul. Meiselsa 1, 31-063 Kraków;

BGK nr: 53 1130 1150 0012 1244 9920 0004

z dopiskiem „Ś.O.R.uzupełniające” i podaniem nazwiska uczestnika do dnia 21.06.2021 r. Brak możliwości uiszczenia opłaty gotówką w dniu egzaminu.

Po zaksięgowaniu wpłaty uczestnicy otrzymają indywidualny login i hasło do platformy szkoleniowej, nie później niż 24 godziny przed rozpoczęciem szkolenia (oprócz sprawdzania katalogu „skrzynka odbiorcza” prosimy także o sprawdzanie innych katalogów poczty email, w tym szczególnie katalogów „spam” / „śmieci”. Zdarza się, że niektóre serwery traktują korespondencję wysyłaną z platformy ClickMeeating jako spam).

 

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie karty zgłoszenia (w załączeniu) w formie skanu lub zdjęcia na adres:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub faxem na nr 12 424 05 05.

 

Ilość uczestników szkolenia jest ograniczona, warunkiem wpisania na listę uczestników jest przesłanie poprawnie wypełnionej karty zgłoszenia (decyduje kolejność zgłoszeń) oraz dokonanie przelewu określonym terminie.

 

Zgłoszenia i szczegółowe informacje:

Andżelika Wdowicz - Dział Rozwoju Obszarów Wiejskich

tel.: 12/ 424 05 25

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.">

 

Do pobrania:

Karta zgłoszenia uczestnictwa