Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział w Krakowie zaprasza doradców na szkolenie e-learningowe pod nazwą: „Kompetentny trener turystyki wiejskiej”. Szkolenie jest skierowane do doradców zatrudnionych w ośrodkach doradztwa rolniczego, w których zakresie obowiązków znajdują się zagadnienia związane z turystyką wiejską. Szkolenie odbędzie się w terminie od 1–16 grudnia 2021 r. na platformie e-learningowej www.cdrkursy.pl. Szkolenie odpowiada 32 godzinom dydaktycznym zajęć. 

Celem szkolenia jest przygotowanie doradców ODR do świadczenia kompleksowych usług doradczych i udzielania poradnictwa osobom podejmującym działalność turystyczną na wsi. Ma również na celu kształcenie umiejętności praktycznego wykorzystania zdobytej wiedzy teoretycznej w zróżnicowanych sytuacjach w pracy terenowej oraz indywidualnego podejścia do poszczególnych przypadków doradczych.

Szkolenie obejmuje 4 moduły e-learningowe:

 1. PODSTAWY FUNKCJONOWANIA AGROTURYSTYKI.
  Jak znaleźć pomysł na biznes turystyczny?
 2. UWARUNKOWANIA PRAWNE W AGROTURYSTYCE.                        
  Jak prowadzić usługi turystyczne na wsi w zgodzie z prawem?
 3. WIEJSKA BAZA NOCLEGOWA.
  Jak efektywnie prowadzić usługi zakwaterowania na wsi?
 4. EKONOMIKA AGROTURYSTYKI.
  Jak dokonać analizy ekonomicznej biznesu agroturystycznego?

Warunkiem ukończenia szkolenia jest aktywne samokształcenie oraz pozytywny wynik egzaminu, który będzie przeprowadzony w formie testu w dniu 16.12.2021. Uprawnieni uczestnicy otrzymają zaświadczenia o ukończeniu szkolenia wydane przez CDR O/Kraków.

Rejestracja na szkolenie odbywa się poprzez platformę eCDR pod adresem:
https://planowanie.cdr.gov.pl/szkolenia/. Rekrutacja na szkolenie jest dostępna w sposób ciągły jednak nie później niż do dn. 10.12.2021. Potwierdzenie uczestnictwa w szkoleniu wraz z indywidulanym loginem i hasłem dostępu do platformy e-learningowej zostanie przekazane zakwalifikowanym uczestnikom na wskazany w zgłoszeniu adres poczty elektronicznej.

Szkolenie jest realizowane w ramach Planu Operacyjnego KSOW na lata 2020-2021 PROW 2014-2020. Udział w szkoleniu jest bezpłatny.

Osoby do kontaktu:
w sprawach merytorycznych:

Elżbieta Dziasek - DROW tel. 12 424 05 23, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

w sprawach organizacji i rekrutacji:

Magdalena Hojniak – ZMiDZ, tel 12 424 05 54, e.mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

w sprawach technicznych:

Krzysztof Kucia – ZPW tel. 12 424 05 02, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Piotr Tatar – ZPW tel. 12 424 05 40, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.