Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział w Krakowie informuje, że w dniu 15.03.2022 roku organizuje szkolenie nt. Wybrane działania PROW 2014-2020 wspierające rozwój rolnictwa i działalność pozarolniczą - „Premie na rozpoczęcie działalności pozarolniczej”, na które serdecznie zapraszamy doradców zajmujących się pomocą rolnikom w wypełnianiu dokumentów aplikacyjnych. Szkolenie będzie formie webinarium - poprzez MS Teams.

Podczas szkolenia omówione zostaną zasady i zobowiązania oraz najczęściej popełniane błędy przy realizacji działania „Premie na rozpoczęcie działalności pozarolniczej”. Cześć merytoryczną poprowadzą pracownicy Centrum Doradztwa Rolniczego O/Kraków oraz pracownicy Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa. W trakcie zajęć jest przewidziana dyskusja.

Rejestracja na szkolenie odbywa się poprzez platformę e-CDR pod adresem: https://planowanie.cdr.gov.pl/szkolenia/

Instrukcja zapisów znajduje się na stronie internetowej: https://kalendarz.cdr.gov.pl/index.php/s/SH9ZtRLbLBraECG

O uczestnictwie w szkoleniu decyduje terminowe dopełnienie zgłoszenia, a w przypadku dużej liczby chętnych kolejność zgłoszeń.

Rekrutacja prowadzona będzie do dnia 11.03.2022 r.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny.

Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc na platformie szkoleniowej, o przyjęciu na webinarium będzie decydować kolejność zgłoszeń. Do udziału w szkoleniu wymagany jest indywidualny adres poczty elektronicznej. Zakwalifikowani uczestnicy otrzymają przed szkoleniem link z indywidualnym dostępem do szkolenia.

Osoby do kontaktu:

W sprawach merytorycznych:

Rafał Galiak, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Joachim Kempka, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.;

W sprawach organizacji i rekrutacji:

Magdalena Hojniak, e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W sprawach technicznych:

Bartłomiej Mitka – ZPiW, tel. 12 424 05 40, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Krzysztof Kucia – ZPiW, tel. 12 424 05 02, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Piotr Tatar – ZPiW, tel. 12 424 05 02, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Do pobrania:

- program szkolenia