Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział w Krakowie zaprasza na webinarium pn.: „Obowiązkowe ubezpieczenia w gospodarstwie rolnym”. Webinarium odbędzie się na platformie MS Teams w dniu 24 marca 2022 roku w godz. 9.30 -12.30. Trwa jeszcze rekrutacja na transmisję na naszym kanale YouTube!

Szkolenie adresowane jest do specjalistów i doradców zatrudnionych w wojewódzkich ośrodkach doradztwa rolniczego oraz w Centrum Doradztwa Rolniczego. Do udziału w szkoleniu zapraszamy specjalistów ds. rozwoju obszarów wiejskich, w szczególności doradców wspierających mieszkańców wsi w podejmowaniu decyzji w zakresie ubezpieczeń.

Głównym celem szkolenia jest zapoznanie uczestników z zagadnieniami dotyczącymi obowiązkowych ubezpieczeń w gospodarstwie rolnym:

  • majątkowych,
  • uprawowych,
  • odpowiedzialności cywilnej.

Ponadto przedstawione zostaną źródła prawa ubezpieczeniowego oraz zakres, jaki obejmują poszczególne umowy ubezpieczeń obowiązkowych.

Udział w zajęciach dydaktycznych dla doradców ODR jest bezpłatny.

Uczestnicy na zakończenie otrzymają Zaświadczenia o uczestniczeniu w szkoleniu.

Rejestracja na szkolenie odbywa się poprzez platformę e-CDR. Każda osoba, aby zapisać się na szkolenie najpierw musi się zarejestrować poprzez stronę https://planowanie.cdr.gov.pl/szkolenia/, a następnie zalogować i zapisać na powyższe szkolenie.

Rekrutacja na szkolenie trwać będzie do 23 marca 2022 r. W związku z dużym zainteresowaniem prowadzimy nadal rekrutację na transmisję na naszym kanale YouTube. Uczestnicy obejrzą na żywo wszystkie wykłady, jedynie nie będą mogli skorzystać z czatu w celu zadawania pytań.

Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc na platformie szkoleniowej, o przyjęciu na webinarium będzie decydować kolejność zgłoszeń.

Osoby do kontaktu:

w sprawach merytorycznych szkolenia:

Michał Wnęk, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

w sprawach organizacji i rekrutacji:

Dorota Migocka, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

w sprawach technicznych:

Bartłomiej Mitka, tel. 12 424 05 40, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Krzysztof Kucia, tel. 12 424 05 02, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Piotr Tatar, tel. 12 424 05 02, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Do pobrania:

Serdecznie zapraszamy!